Zeecontainers op Intirio?

Vrijdag 11 december 2015

Een bijzondere ontvangst krijgen bezoekers aan de woningtextielbeurs Intirio in Gent: via zes 'interactieve' zeecontainers.
Zeecontainers op Intirio?

Het gaat om The Future of Shopping oftewel de winkel van de toekomst: in de zeecontainers worden vernieuwende retail concepten en technologie getoond. Ook zijn er mogelijkheden om nieuwe tools en technologieën zelf uit te testen.

De manier waarop op internet klanten producten ontdekken en kopen verandert. Toch blijkt dat ook online winkels een fysieke showroom kunnen gebruiken om de digitale ervaring tastbaar te maken. De ‘traditionele’ retailer daarentegen moet 24/7 online bereikbaar zijn. ‘Physical’ en ‘digital’ smelten samen, Phygital Retail is een feit.

De items:
- Volg de consument van thuis tot aan de kassa.
- Maak kennis met de mogelijkheden van interactieve etalages en 'digital signage'.
- Speel in op de zintuigen van klanten met geur-, kleur- en muziekmarketing.
- Vergroot klantentrouw door nieuwe connectiviteit-toepassingen.
- Hoe wordt de winkelruimte aangenamer.
- Betalingen regelen zonder een fysieke kassa.

Samen met Unizo, RetailDetail en andere partners, wil Intirio met dit initiatief zo veel mogelijk informatie bezorgen over de ‘nieuwe consument’.

Exposantenoverzicht

 

Toegangskaarten

Data en tijden:
zo 31 jan 2016     9:30 > 18:30
ma 1 feb 2016     9:30 > 18:30
di 2 feb 2016     9:30 > 18:30
wo 3 feb 2016     9:30 > 17:00



Links

www.intirio.be
www.textirama.be
www.unizo.be
www.retaildetail.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, tafel, tafelmode, tafellinnen, tafelkleed, bed, bedtextiel, bedmode, overtrek, hoes, meubelstof, gordijn, wandbekleding, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, trend

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden