Woonindustrie goed bezocht

Donderdag 12 februari 2015

Van zondag 8 t/m woensdag 11 februari 2015 vond in Nieuwegein de voorjaarseditie van De Woonindustrie Vakbeurs plaats. 'Wij kijken tevreden terug op een goed bezocht en succesvol evenement', aldus Lya van Beersum, Commercial Manager bij De Woonindustrie.
Woonindustrie goed bezocht
Woonindustrie goed bezocht Woonindustrie goed bezocht Woonindustrie goed bezocht Woonindustrie goed bezocht

Foto's onder v.l.n.r.: 1. Eigen Huis & Interieur Dutch Designer top 5 / 2. Stijlkamer in het Atrium /

3. tafel Aztec van MMood / 4. poefjes van The Rug Republic bij Roland Brinker

 

 

De nieuwe koers die De Woonindustrie is gaan varen sinds de verbouwing vorig jaar, werpt haar vruchten af. Met 75 getekende contracten van bestaande en nieuwe deelnemers is de organisatie erg content. Deze exposanten zijn afgelopen maandag tijdens de vakdagen dan ook even in het zonnetje gezet. 

 

Ook deze editie van De Woonindustrie bood weer een aantal unieke of in het oog springende evenementen. Zoals de Thonet Bauhaus tentoonstelling, die nog tot eind maart te bewonderen is, en de daaraan gekoppelde lezing van Philippe Thonet. Maar ook de kijkdozen van de Eigen Huis & Interieur Dutch Designer top 5, zoals die te zien was op de Dutch Design Week, sprongen in het oog.  

 

Opvallende nieuwe standhouders waren onder andere De Huizenfee, een webwinkel met een antiek collectie én interieuradviseur in één en MMood, de Belgisch fabrikant van opklaptafels die design en functionaliteit op bijzondere wijze weet te combineren. 

 

De Woonindustrie blijft hard werken aan de nieuwe formule waar recent voor gekozen is, en geeft aan klaar te zijn om dit concept nog verder uit te bouwen. 'Met de verbouwing achter de rug, de positieve ervaringen van onze nieuwe standhouders en de markt die weer positief gestemd is, hebben wij er het volste vertrouwen in dat er binnenkort nog meer grote Nederlandse merken bij ons zullen exposeren', aldus Lya van Beersum. In Ons Huis leest u binnenkort een uitgebreid verslag.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

wonen, interieur, design, meubel, verlichting, interieurbekleding, raamdecoratie, woonaccessoire, vloer, tapijt, HTC, Home Trade Center, Trade Center, beurs, voorjaarsbeurs

Gerelateerd nieuws
 
Duurzame stof van Umage
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
 
Homebound op Trendz
lees verder
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden