Wolvilt van Feltmen

Maandag 23 februari 2015

Afgelopen week te zien op de (interieur)architectenbeurs Material Xperience in Utrecht: nieuwe materialen en vernieuwende technieken, waaronder wolvilt van Feltmen.
Wolvilt van Feltmen
                                    (Bron: OTH-architecten)

 

 

Het wolvilt van Feltman was eveneens een hit op de Contract Square tijdens Intirio in Gent. Net geen Intirio Award, maar wel zeer de nominatie en de moeite om meer van te weten waard. 

 

Intirio-bezoeker Geert Baert, nationale voorzitter van Schilders & Decorateurs en bedrijfsleider van Tony Baert nv uit Hamme, was er tijdens Intirio in Gent het meest enthousiast over: 'Dé grootste innovatie, dat wolvilt op maat. Zo’n schot in de roos dat ik de collectie meteen heb gekocht. Ik heb al flink wat ideeën wat ik ermee zal doen, het is alleszins een fantastisch product dat een antwoord biedt op problemen met akoestiek.'

 

Feltmen is een Nederlands bedrijf dat een decennialange ervaring heeft in de productie van vloer- en wandbekleding in wolvilt.

Bart van Ballegooij, mede-eigenaar van Feltmen: 'Wol straalt authenticiteit uit, het is van nature brandwerend, vochtregulerend en akoestisch dempend. Daarenboven is het ook slijtvast en werkt het luchtzuiverend in kantoren en hotels. Ons ontwerpteam heeft jarenlang collecties ontworpen voor klanten en presenteert nu een eigen tijdloze collectie die de traditie van wol en de trends van vandaag met elkaar verzoent. Feltmen werkt ook in co-creatie of op maat van de klant. Onze sterkte ligt vooral in wand- en vloerbekleding, maar we onderzoeken ook andere domeinen. We creëren en leveren ook wolvilt op aanvraag.' 



Links

www.feltmen.nl
www.hacotec.nl

Tags

wol, vilt, wolvilt, interieur, interieurarchitect, architect, akoestiek, vloerbekleding, wandbekleding

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden