Week tot Showup

Dinsdag 30 augustus 2022

Nog maar een week te gaan en dan vindt een nieuwe herfst/winter editie van inkoopbeurs Showup plaats. Deze keer op 4 en 5 september in de Brabanthallen in Den Bosch.
Week tot Showup
Week tot Showup Week tot Showup

Een must-see op Showup, is de Trendzone van Buro Jantrendman. Van kiezen uit kleuren, inkooptrends, materialen en displays tot grote levensvragen als: waar heeft de wereld behoefte aan? Jan Agelink gidst bezoekers in de Trendzone en tijdens zijn Listenup presentatie (dagelijks om 13:00 uur) door de laatste ontwikkelingen en biedt inspiratie op het gebied van retail, interieur en productdesign.Het thema is dit keer Pop Up. Agelink: 'We onderzoeken de groeiende flexibiliteit, speelsheid en improvisatie op het gebied van design, interieurvormgeving en retail. Pop Up gaat over modulariteit maar raakt visueel ook de pop-art met contrasterende kleuren en grafische prints.'

 

Op Showup zijn bij verschillende standhouders onder meer nieuwe lampen te vinden. Zoals de voorbeelden hieronder:

  • Dit (foto 1) is geen gewone boekenstandaard, zet je favoriete boek op de lamp en kijk... Je hebt een huis gemaakt. Het is een van de eenvoudige ontwerpen waar @Suckuk bekend om staat. B2B by Manta.
  • De Fé lamp (foto 2) met haar warme en zachte licht is er in veel vormen van kristallen, ontworpen door @Fequartz_thestudio.
  • In het ontwerp (foto 3) van @Studio.ilsebouwens komen twee soorten materialen samen. Het eindproduct is een sterke, maar warme lamp. Fun fact alles wordt in Brabant gemaakt. B2B door @Heeejshop

Je bezoek voorbereiden kan met de plattegrond die nu te vinden is op de website. 

 

Showup is open op:
Zondag 4 september, 10-17 uur
Maandag 5 september, 09-17 uur

Hier kan je registreren voor toegang.



Links

www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, behang, accessoire, home deco, gifts, stationery, lifestyle, kids, food, servies, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, decoratiebeurs, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, den bosch, #brabanthallen, #showup22

Gerelateerd nieuws
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Groot belang functioneel textiel
Functioneel textiel is de strategische motor voor productontwikkeling op de internationale textielvakbeurs Techtextil 2026 van 21-24 april in Frankfurt.
lees verder
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder
Fonq vraagt uitstel van betaling
De Fonq Group, de holding achter de woonmerken Fonq en Naduvi, heeft bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden