Waterval van licht en goud

Donderdag 06 december 2018

De Gold Moon Chandelier is een fraaie nieuwe creatie van de Italiaanse Catellani & Smith, die lijkt op een gouden waterval.
Waterval van licht en goud
Waterval van licht en goud Waterval van licht en goud Waterval van licht en goud Waterval van licht en goud Waterval van licht en goud

Catellani & Smith heeft een gemoderniseerde ontwerpversie van de traditionele kroonluchter gemaakt, die toch zomaar uit vervlogen tijden zou kunnen stammen. Een waterval van vallende lichten: de spectaculaire Gold Moon kroonluchter is een opvallend element die past in zowel projecten, hotels als privé-woningen.

De Gold Moon (foto 1 en 2) is samengesteld uit een reeks onregelmatige schijven, opgehangen aan een satijn-stalen basis door dunne kabels van verschillende lengtes. De schijven hebben een diameter van 20 cm en zijn bedekt met dunne goudkleurige bladeren. Daaronder zitten koperen krullen en kleine edelstenen van glas, voorzien van Led-lichtbronnen. Deze verwisselbare Led's zijn Igbt/Triac dimbaar. De plafondbasis is verkrijgbaar in verschillende diameters, afhankelijk van het aantal hangers, vanaf een minimum van 20 elementen.

Op de overige foto's (3, 4, 5 en 6) zijn nog een aantal andere in- en outdoor verlichtingsmodellen van Catellani & Smith te zien. Distributeur in België is Deluci uit Nevele, voor Nederland is dat Artimeta uit Hoensbroek.

 



Links

www.artimeta.nl
www.catellanismith.com
www.deluci.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, hotel, hospitality, tuin, buiten, terras, decoratie, lamp, verlichting, kroonluchter, hanglamp, buitenwonen, tuinaccessoire, outdoor, indoor, binnen, #catellanismith, #deluci, #artimeta

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden