Waterval van licht en goud

Donderdag 06 december 2018

De Gold Moon Chandelier is een fraaie nieuwe creatie van de Italiaanse Catellani & Smith, die lijkt op een gouden waterval.
Waterval van licht en goud
Waterval van licht en goud Waterval van licht en goud Waterval van licht en goud Waterval van licht en goud Waterval van licht en goud

Catellani & Smith heeft een gemoderniseerde ontwerpversie van de traditionele kroonluchter gemaakt, die toch zomaar uit vervlogen tijden zou kunnen stammen. Een waterval van vallende lichten: de spectaculaire Gold Moon kroonluchter is een opvallend element die past in zowel projecten, hotels als privé-woningen.

De Gold Moon (foto 1 en 2) is samengesteld uit een reeks onregelmatige schijven, opgehangen aan een satijn-stalen basis door dunne kabels van verschillende lengtes. De schijven hebben een diameter van 20 cm en zijn bedekt met dunne goudkleurige bladeren. Daaronder zitten koperen krullen en kleine edelstenen van glas, voorzien van Led-lichtbronnen. Deze verwisselbare Led's zijn Igbt/Triac dimbaar. De plafondbasis is verkrijgbaar in verschillende diameters, afhankelijk van het aantal hangers, vanaf een minimum van 20 elementen.

Op de overige foto's (3, 4, 5 en 6) zijn nog een aantal andere in- en outdoor verlichtingsmodellen van Catellani & Smith te zien. Distributeur in België is Deluci uit Nevele, voor Nederland is dat Artimeta uit Hoensbroek.

 



Links

www.artimeta.nl
www.catellanismith.com
www.deluci.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, hotel, hospitality, tuin, buiten, terras, decoratie, lamp, verlichting, kroonluchter, hanglamp, buitenwonen, tuinaccessoire, outdoor, indoor, binnen, #catellanismith, #deluci, #artimeta

Gerelateerd nieuws
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
 
Signify stuurt op herstel
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden