Flitspresentaties stylingtrends bij BNS Crisp

Woensdag 05 december 2018

Bns Crisp nodigt relaties uit voor een inspirerend programma op woensdagmiddag 12 december bij Broeinest in Rotterdam. Met toelichting van de koers van Bns Crisp in 2019 en flitspresentaties van stylingtrends.
Flitspresentaties stylingtrends bij BNS Crisp

De nieuwe voorzitter van BNS Crisp, Carin Frijters, geeft 'een inkijkje in 2019'. Zij zal de koers van de stylistenorganisatie voor de komende jaren nader toelichten. Ook flitspresentaties van diverse stylingtrends voor 2019, diverse marktontwikkelingen en de uitstap naar andere domeinen naast interieur- en vastgoedstyling passeren de revue.

Tijdens de middag zullen de aanwezigen vervolgens voormalig voorzitter Yvonne Kleber 'in het zonnetje' zetten. Het glas wordt geheven en we proosten graag op haar zesjarig voorzitterschap en op alles wat ze voor BNS Crisp heeft betekend.

Programma:
13.15 uur  Ontvangst met koffie, thee en lekkernij, met onder meer een AR-demonstratie van Sticky Lock
14.00 uur  Context: de veranderingen in de markt
14.20 uur  Nieuwe koers
14.50 uur  Drie flitspresentaties over de stylingtrends van 2019
15.50 uur  Afscheid oud voorzitter BNS Crisp, Yvonne Kleber
16.00 uur  Borrel met gelegenheid om te netwerken
16.45 uur  Afsluiten
 
Locatie: Broeinest Rotterdam (foto; website), Zomerhofstraat 71, 3032 CK Rotterdam.

 



Links

www.bnscrisp.nl
www.broeinest.nl
www.stickylock.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, brancheorganisatie, branchevereniging, stylist, binnenhuisarchitect, interieurontwerp,ontwerp, #crisp, #bnscrisp, #stickylock

Gerelateerd nieuws
 
Burik & Burik agent voor Knoll
lees verder
Vrouwen in het parket
Vrouwen in het parket, een initiatief van PPC, komen regelmatig bij elkaar. Deze week was er weer een bijeenkomst.
lees verder
Stijging huizenprijzen
De Huizenprijsstijging in Nederland zwakt in 2026 naar verwachting verder af, maar zal in 2025 nog wel blijven stijgen volgens de ING.
lees verder
 
Gift of the Year Award Trendz
lees verder
Volledige overname Lano
Belgotex heeft het resterende belang van tapijtfabrikant Lano overgenomen en bezit nu 100% van het bedrijf.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden