Water en vuur bij Frankly

Vrijdag 16 oktober 2020

Frankly, het bedrijf van Femke Derks uit Amsterdam levert plaids, bedlinnen en karpetten. De naam van het bedrijf staat voor de Nederlandse directheid. Dit najaar worden verschillende nieuwe kleden geďntroduceerd.
Water en vuur bij Frankly
Water en vuur bij Frankly Water en vuur bij Frankly

Eerder besteedde Interieurjournaal al aandacht aan twee nieuwe karpetten van Diederik van Dam, die inspiratie lenen uit de natuurlijke wereld. De natuur speelt ook een rol in Second Nature, van architect Els van Egmond. Dit is een vloerkleed dat oogt als een rivier, die stenen tot kiezelstenen vormt. Second Nature (van 100% mohair) heeft aan asymmetrische vorm met een zachte vloeiende lijn aan de rand van het tapijt. Het karpet is er in drie vormen, negen kleuren, of elke kleur uit de mohair kleurendoos van Frankly.

 

Samen met interieurduo Nicemakers ontwikkelde Frankly het Night Fire vloerkleed, met patroon. Het patroon is gebaseerd op acht verschillende eucalyptuskleuren, die gemengd zijn in 19 kleurmixen om een subtiel ton sur ton effect te creëren. Het karpet is van 100% eucalyptusgaren. De uni versie van Night Fire is vernieuwd, het bamboegaren is gemengd met eucalyptusgaren om kleurenmixen te creëren. Dit garen is getuft met een hoge dichtheid, waardoor een bijna fluweelachtig oppervlak ontstaat. Het karpet is verkrijgbaar in acht standaardkleuren, in elke maat en vorm.



Links

www.frankly.amsterdam/nl/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, karpet, vloerkleed, kleed, groothandel, grossier, #frankly, #franklyamsterdam, #diederikdam, #elsvanegmond, #secondnature, #nicemakers, #Nightfire

Gerelateerd nieuws
Yvonne Brok naar HMTX
Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Verhuizing Your Floor
Vloerengroothandel Your Floor verhuist per 1 juni opnieuw, naar een nieuwe locatie aan de Keulenaar in Wijk bij Duurstede.
lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder
Muurschimmel aanpakken
[Sponsored artikel] - Schimmel op de muur: waarom duikt deze ineens op en waarom is het vaak geen 'schoonmaakprobleem'? En hoe kan je het herkennen, veilig aanpakken en slim voorkomen?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden