Drie dimensionele stoffen Vescom

Maandag 19 oktober 2020

Vescom levert wandbekleding, meubelbekleding en gordijnstoffen voor de projectmarkt. Dit najaar vernieuwt het bedrijf twee van zijn gordijnstoffen. Daardoor passen de kwaliteiten Naltar en Delos volgens de firma beter bij de huidige tijd.
Drie dimensionele stoffen Vescom
Drie dimensionele stoffen Vescom Drie dimensionele stoffen Vescom

Volgens Vescom hebben zowel Naltar als Delos meer kleurrijke, levendige en expressieve tinten gekregen. Dankzij slimme combinaties van kleuren en weefselstructuren komen de garen geverfde melanges volgens de fabrikant in drie dimensies tot leven.

 

Naltar (foto 1) en Delos (foto 2) zijn beide gemaakt van brandvertragend polyester. Bovendien kunnen ook deze gordijnstoffen op 70°C worden gewassen. Naltar is een weefsel met een verticale organische 3D ribstructuur in tonale tinten. Delos is een allover 3D gestructureerd weefsel met een tweetonig gekleurd, glanzend gareneffect.

 

Klanten kunnen gratis stalen van de vernieuwde stoffen aanvragen via de website van Vescom.



Links

www.vescom.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, textiel, wonen, woning, woon, design, bekleding, stoffering, wand, wandbekleding, vinlywandbekleding, afwerking, muur, wandafwerking, woonkamer, behang, projectinrichting, project, kantoor, #vescom, #Naltar, #Delos

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Proposte 2025 nieuws
Van 6 tot en met 8 mei 2025 vormt Villa Erba in Cernobbio opnieuw het toneel voor Proposte. Volgens de organisatie is de 32e editie compacter, selectiever en innovatiever dan ooit.
lees verder
 
Aandacht voor behang
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden