VPWI wordt ICD

Dinsdag 04 april 2017

De Vakdagen Parket & Woninginrichter (VPWI) gaat per direct verder als Interieur Collectie Dagen (ICD). Een naam die beter past bij het huidige concept.
VPWI wordt ICD

VPWI was van oorsprong een vloeren vakbeurs. Echter door de uitbreiding van verschillende segmenten in de afgelopen jaren is de nieuwe naam Interieur Collectie Dagen (ICD) volgens de organisatie beter op zijn plaats.

Tijdens de afgelopen editie van van de beurs in 2016 werd de vernieuwde opzet van de beurs al geïntroduceerd: de focus ligt op netwerken, inspiratie en kennisdeling. Bovendien worden de segmenten vloeren, stoffering, wandbekleding en raamdecoratie verder uitgebreid.

Interieur Collectie Dagen: een hippe en trendy vakbeurs voor creatieve professionals. Met deze gedachte is het logo (foto) ontwikkeld. Een gestileerd huisje dat symbool staat voor de basiselementen voor inrichting van woningen en bedrijven.


De eerste editie onder de nieuwe naam vindt plaats op zondag 17, maandag 18 en dinsdag 19 september 2017 in Evenementenhal Gorinchem. Dat betekent dat de beurs drie weken eerder dan vorig jaar wordt gehouden en voor het eerst een zondagopenstelling kent.




Links

www.evenementenhal.nl/interieurcollectiedagen

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gorinchem, gorkum, vakdagen, #vpwi, #parketwoning_eh, #ICD, #InterieurCollectieDagen

Gerelateerd nieuws
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden