Vlerk in nieuwe stoelen

Woensdag 11 mei 2016

Gebracht in Milaan: een nieuw onderstel voor stoel Babah. Leuk, maar nog leuker is dat Vincent van der Vlerk inmiddels stoelen en meubilair van drie andere fabrikanten op de Nederlandse markt brengt.
Vlerk in nieuwe stoelen
Vlerk in nieuwe stoelen Vlerk in nieuwe stoelen Vlerk in nieuwe stoelen Vlerk in nieuwe stoelen

Van der Vlerk (foto 5) was per september 2014 nog aangesteld als agent voor Segis, maar die samenwerking was vorig jaar na een half jaar per maart 2015 beëindigd. Martin Adelmund is nu opnieuw de Segis-agent voor Nederland, voor België blijft dat Interdiff.

Inmiddels vertegenwoordigt Van der Vlerk drie andere Italiaanse project fabrikanten op de Nederlandse markt: ergonomische zitmeubelen van Vaghi, kantoormeubilair van Ultom (waaronder de collecties Artom en Newtom) en stoelen van Chairs & More.

Uit het leveringsgamma van laatstgenoemde komt de stoel Babah: deze heeft nu dus een nieuw onderstel van hout (foto 1), als aanvulling op de bestaande versie (foto 2). Een uitbreiding is de Moyo stoel (foto 3) voor outdoor gebruik. Ook nieuw is de Tulip (foto 4).

 



Links

www.chairsandmore.it
www.interdiff.be
www.segis.it
www.ultom.com
www.vaghi.com
www.vincentvandervlerk.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, eetkamer, woonkamer, zitmeubel, meubel, bank, stoel, bureaustoel, draaistoel, kruk, werkplek, bureau, fauteuil

Gerelateerd nieuws
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
 
M.O.W. 2025: groei en outdoor
lees verder
HNI neemt Steelcase over
De Amerikaanse kantoormeubelspecialist HNI Corporation neemt branchegenoot Steelcase Inc. over voor circa $ 2,2 miljard. De overname, op 4 augustus bekendgemaakt, brengt twee grote spelers met complementaire portfolio’s en dealernetwerken samen.
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden