Vlerk in nieuwe stoelen

Woensdag 11 mei 2016

Gebracht in Milaan: een nieuw onderstel voor stoel Babah. Leuk, maar nog leuker is dat Vincent van der Vlerk inmiddels stoelen en meubilair van drie andere fabrikanten op de Nederlandse markt brengt.
Vlerk in nieuwe stoelen
Vlerk in nieuwe stoelen Vlerk in nieuwe stoelen Vlerk in nieuwe stoelen Vlerk in nieuwe stoelen

Van der Vlerk (foto 5) was per september 2014 nog aangesteld als agent voor Segis, maar die samenwerking was vorig jaar na een half jaar per maart 2015 beëindigd. Martin Adelmund is nu opnieuw de Segis-agent voor Nederland, voor België blijft dat Interdiff.

Inmiddels vertegenwoordigt Van der Vlerk drie andere Italiaanse project fabrikanten op de Nederlandse markt: ergonomische zitmeubelen van Vaghi, kantoormeubilair van Ultom (waaronder de collecties Artom en Newtom) en stoelen van Chairs & More.

Uit het leveringsgamma van laatstgenoemde komt de stoel Babah: deze heeft nu dus een nieuw onderstel van hout (foto 1), als aanvulling op de bestaande versie (foto 2). Een uitbreiding is de Moyo stoel (foto 3) voor outdoor gebruik. Ook nieuw is de Tulip (foto 4).

 



Links

www.chairsandmore.it
www.interdiff.be
www.segis.it
www.ultom.com
www.vaghi.com
www.vincentvandervlerk.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, eetkamer, woonkamer, zitmeubel, meubel, bank, stoel, bureaustoel, draaistoel, kruk, werkplek, bureau, fauteuil

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe kastopstellingen van Coesel
lees verder
Prijsverlagingen Ikea
Ikea investeert €1,2 miljard in prijsverlagingen in Europa om terughoudende consumenten aan te trekken.
lees verder
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden