Violetta terug in Nederland

Woensdag 23 september 2020

De Duitse meubelfabrikant Violetta presenteert binnenkort via de kersverse agent Avantii de white label 'Dutchline'-collectie voor de Nederlandse markt.
Violetta terug in Nederland

Feitelijk gaat het om een herintroductie van Violetta op Nederlandse markt, dat eind vorig decennium al eens te zien was in Nieuwegein, in het toenmalige HTC (Home Trade Center), nu DWI (De Woonindustrie). De Duitse meubelfabrikant heeft haar Nederlandse vertegenwoordiging nu toevertrouwd aan Allain Silbernberg met zijn agenturenfirma Avantii, een handelsnaam van Gran Carismo uit Almere.

Als locatie voor de presentatie heeft Avanitii gekozen voor de Almeerse showroom van familiebedrijf Silvera, eveneens een agent die vooral in interieurstoffen handelt, maar ook enkele meubels voert. Die presentatie is gepland op 5, 6, 12 en 13 oktober.

De white label Dutchline collectie van Violetta bestaat volgens Avantii uit een compleet gamma met sofa's, luxe fauteuils, eetkamerstoelen en bijzondere relaxzetels en -systemen. Violetta is goed in het onopvallend verwerken van relax-systemen in het design van hun meubels.

Door de samenwerking met Silvera op het gebied van meubelstoffen kunnen woninginrichters hun eigen collectie samenstellen en zo de meubelen een eigen signatuur meegeven en ook onder hun eigen naam verkopen.



Links

www.avantii.eu
www.silvera.nl
www.violetta-sitzkomfort.de

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, verlichting, woonaccessoire, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, #avantii, #silvera, #violettasitzkomfort

Gerelateerd nieuws
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Interlübke opnieuw failliet
De Duitse meubelfabrikant Interlübke heeft faillissement aangevraagd. Het is de tweede keer sinds 2012 dat het bedrijf in financiële problemen komt.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
Knoll toont spel van contrasten
In Milaan presenteerde Knoll nieuwe collecties rond contrast en vorm. De presentatie liet zien hoe het merk architectonische vormen inzet om spanning en balans te creëren.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden