Violetta terug in Nederland

Woensdag 23 september 2020

De Duitse meubelfabrikant Violetta presenteert binnenkort via de kersverse agent Avantii de white label 'Dutchline'-collectie voor de Nederlandse markt.
Violetta terug in Nederland

Feitelijk gaat het om een herintroductie van Violetta op Nederlandse markt, dat eind vorig decennium al eens te zien was in Nieuwegein, in het toenmalige HTC (Home Trade Center), nu DWI (De Woonindustrie). De Duitse meubelfabrikant heeft haar Nederlandse vertegenwoordiging nu toevertrouwd aan Allain Silbernberg met zijn agenturenfirma Avantii, een handelsnaam van Gran Carismo uit Almere.

Als locatie voor de presentatie heeft Avanitii gekozen voor de Almeerse showroom van familiebedrijf Silvera, eveneens een agent die vooral in interieurstoffen handelt, maar ook enkele meubels voert. Die presentatie is gepland op 5, 6, 12 en 13 oktober.

De white label Dutchline collectie van Violetta bestaat volgens Avantii uit een compleet gamma met sofa's, luxe fauteuils, eetkamerstoelen en bijzondere relaxzetels en -systemen. Violetta is goed in het onopvallend verwerken van relax-systemen in het design van hun meubels.

Door de samenwerking met Silvera op het gebied van meubelstoffen kunnen woninginrichters hun eigen collectie samenstellen en zo de meubelen een eigen signatuur meegeven en ook onder hun eigen naam verkopen.



Links

www.avantii.eu
www.silvera.nl
www.violetta-sitzkomfort.de

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, verlichting, woonaccessoire, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, #avantii, #silvera, #violettasitzkomfort

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganň. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder
 
Roderick Vos ontwerpt City Sofa
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden