VidaXL wil ook offline

Vrijdag 28 juni 2019

Het online warenhuis in huis en tuin, VidaXL, wil overal kunnen verkopen. Naast het werken met dropshippers wil het bedrijf daarom offline winkels faciliteren.
VidaXL wil ook offline

Tijdens het event E-Commerce Live, in de Beurs van Berlage, vertelde directeur Kijo Oudshoorn over de plannen voor de toekomst. VidaXL, dat dit jaar een totale omzet van € 360 miljoen verwacht, richt zich hierbij duidelijk op offline verkoop. Niet via eigen winkels, maar die van verkooppartners.

 

Het bedrijf verkoopt zijn producten tot dusver op eigen websites en op marktplaatsen als bol.com. Ook werd twee jaar geleden een dropshippingprogramma geïntroduceerd. De producten van VidaXL worden online verkocht, door winkeliers als Praxis. Dit is voor de dropshippers een makkelijke manier om het assortiment uit te breiden, terwijl de voorraad bij VidaXL in Venlo blijft. Dit bleek een groot succes. Er zijn nu ongeveer 400 dropshippers, die in het eerste half jaar van dit jaar € 39 miljoen bruto-omzet genereerden.

 

Om echt overal te kunnen verkopen wil VidaXL nu ook offline aanwezig zijn. Oudshoorn sprak op E-Commerce Live over de mogelijkheid van een showroom waarin enkele producten te zien zijn, die de klant kan bestellen. Via een zuil kan het bedrijf dan mogelijk andere vormen en kleuren tonen. Het bedrijf wil dus geen hele eigen winkel vullen. 



Links

www.vidaxl.nl

Tags

meubel, interieurdecoratie, wonen, interieur, online, offline, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, tuin, tuinmeubelen, e-business, webwinkel, webshop

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden