Vescom geïnspireerd door hout

Dinsdag 25 februari 2020

Vescom, leverancier van wandbekleding voor de projectmarkt, introduceert twee nieuwe patronen voor vinylbehang: Wutai en Corvo. Beide zijn geïnspireerd op het gevoel van hout en hebben een organische en natuurlijke uitstraling.
Vescom geïnspireerd door hout
Vescom geïnspireerd door hout Vescom geïnspireerd door hout Vescom geïnspireerd door hout Vescom geïnspireerd door hout

Het nieuwe Vescom-dessin Wutai (foto 1 en 2) heeft een organische schorsstructuur met een droge matte uitstraling. Wutai is verkrijgbaar in 14 kleuren, van zeer donker verkoold antraciet tot lichte, warme houttinten.

 

Corvo (foto 3 en 4) is ook geïnspireerd door de natuurlijke uitstraling van hout. Dit patroon heeft een robuuste structuur en geeft een driedimensionaal effect op de muur. Dit 'zware' product is volgens Vescom sterk en veerkrachtig en geschikt voor ruimtes die intensief worden gebruikt. De negen gedempte houttinten benadrukken volgens het bedrijf uit Deurne het gevoel van hout.

 

Tenslotte wordt ook nog de vinyl-wandbekleding Sagara opnieuw uitgegeven in een nieuw en uitgebreid kleurengamma (foto 5). Er is keuze uit 44 kleuren, waaronder veel neutrale kleuren, zwart, warm grijs en wolwit, evenals tal van eigentijdse tinten groen en geel.



Links

www.vescom.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, textiel, wonen, woning, woon, design, bekleding, stoffering, wand, wandbekleding, vinlywandbekleding, afwerking, muur, wandafwerking, woonkamer, behang, projectinrichting, project, kantoor,#vescom

Gerelateerd nieuws
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden