Vertrek directeur Gerflor

Dinsdag 31 december 2024

Marieke Lambrecht vertrekt per 1 januari als verantwoordelijke voor Gerflor Benelux.
Vertrek directeur Gerflor

Na vier jaar vertrekt Marieke Lambrecht als general manager voor Gerflor Benelux. Ze meldt op Linkedin dat ze tijd gaat nemen om over de wereld te gaan reizen en inspiratie op te doen voor een toekomstige baan.

 

Voordat zij vier jaar geleden bij Gerflor aan de slag ging, heeft zij vele jaren bij onder meer Forbo gewerkt. Eerst bij Bonar Floors en daarna in diverse salesfuncties bij Forbo in Assendelft.



Links

www.gerflor.nl

Tags

nieuws, interieur, vertrek, generalmanager, directeur, vloeren, vinylvloeren, pvcvloeren, sales, salesmanager, benelux, projecten, consumentenmarkt, distributie, verkoopteam, marketingteam, #gerflor, #bonar, #forbo

Gerelateerd nieuws
6 Stylingtips zakelijk interieur
[Sponsored artikel] - Het interieur van je eigen zaak is meer dan een praktische ruimte: het vertelt je verhaal, spreekt je klanten aan en weerspiegelt je merkidentiteit.
lees verder
 
Balta verhuist productie
lees verder
Saense Parkethuys failliet
Het faillissement van 't Saense Parkethuys te Wormerveer is eergisteren door de Rechtbank in Noord-Holland te Haarlem uitgesproken.
lees verder
Coretec op Incoda
Coretec is dit jaar met een eigen stand deelnemer aan de Interieur Collectie Dagen (Incoda) in Gorinchem.
lees verder
Rust in het interieur
Nieuw bij de PVC-vloerencollectie van het Lifestyle-interior label, de Terra Nova. Natuurgetrouwe, rustige dessins met een ultramatte afwerking.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden