Vernieuwde showroom Ahrend

Vrijdag 04 oktober 2019

Het Ahrend Inspiration Centre in Amsterdam is volledig vernieuwd. In de showroom wil het bedrijf laten zien wat een vitalising workspace inhoudt.
Vernieuwde showroom Ahrend
Vernieuwde showroom Ahrend Vernieuwde showroom Ahrend

Volgens kantoorinrichter Ahrend is een vitalising workspace een plek waar het welzijn van de gebruikers centraal staat. De vernieuwde showroom wordt gekenmerkt door veel natuurlijke elementen, een grote diversiteit aan werkplekken en stijlvolle trendkleuren.

 

Naast een connectie met de natuur en verlichting is er ook aandacht voor geluid en privacy. De showroom van Ahrend geeft de gebruiker de vrijheid om te bepalen hoe hij of zij wil werken. Innovaties als de Comfortwerkplek, de Powernap-bank en de Silence CALL belcel sluiten zijn hier te zien, net als kleinere, afgesloten werkruimtes.In de showroom kunnnen bezoekers alle werkzaamheden van Ahrend volgen. Op de begane grond is het InnovationLAB, waar productontwikkeling in hun testomgeving aan prototypes werkt. In het studiogedeelte kunnen interieurarchitecten materialen- en archiefkasten raadplegen.

 

Op vrijdag 4 oktober zijn geïnteresseerden welkom om onder het genot van energising drinks and bites, een keynote van architect Ben van Berkel (UNStudio) en een live uitzending van BNR The Friday Move het concept vitalising workspaces te ervaren. Aanmelden kan via deze link. 



Links

www.ahrend.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, retail, living, meubels, meubilair, showroom, opening, #ahrend, #royalahrend

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder
Robbie Williams ontwerpt stoel
De wereld kent Robbie Williams als zanger, maar nu verrast hij met een opvallend debuut in de designwereld. In samenwerking met Moooi ontwierp hij de Introvert Chair – een royale loungefauteuil.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden