Verlangen naar de lente

Dinsdag 06 oktober 2020

Het Scandinavische merk Georg Jensen vult zijn Bloom Collectie aan met de Bloom Botanica. Vazen en kandelaars die het lentegevoel in het najaar vasthouden.
Verlangen naar de lente
Verlangen naar de lente Verlangen naar de lente

De nieuwe collectie van Georg Jensen, niet te verwarren met de textiele zus Georg Jensen Damask, bestaat uit prachtige vazen ​​en kandelaars, ontworpen door Helle Damkjær. Zij heeft een oog voor minimalisme, gecombineerd met poezië. Damkjær vindt inspiratie in de levenskracht van de natuur. Met Bloom Botanica nodigt ze mensen uit om het exacte moment te omarmen waarop nieuw leven uit de grond komt na de lange koude Scandinavische winter. De vorm van Bloom Botanica drukt de krachtige energie uit die voortkomt uit de eerste spruit of bloembol en symboliseert een nieuw begin.

 

De vazen ​​en kandelaars zijn allemaal voorzien van stalen bladeren die elk bloemstuk omcirkelen en omlijsten met een wervelende beweging. Voor Damkjær begint het ontwerpproces met het met de hand boetseren van puur witte klei. Deze manier van werken stelt haar volgens Georg Jensen in staat koude materialen als roestvrij staal warmte en een zachte uitstraling te geven.



Links

www.georgjensen.com
www.georgjensen-damask.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, vazen, kandelaars #georgjensen, #georgjensendamask

Gerelateerd nieuws
 
Verlost van verfkeuzestress
lees verder
Spiegeltje, spiegeltje.. van chocola
Deknudt Mirrors viert het jubileumjaar deze zomer met een zoete verwijzing naar Belgisch vakmanschap. Het bedrijf verrast klanten met gepersonaliseerde pralines in de vorm van hun eigen spiegels.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden