Verkoop tuinmeubelen laag

Vrijdag 05 mei 2023

Belgische website De Tijd meldt dat het slecht gaat met de verkoop van tuinmeubelen. Dit komt deels omdat het warme weer uitblijft.
Verkoop tuinmeubelen laag

Tijdens de pandemie investeerde de Belgische consument, net als de Nederlandse, massaal in meubelen, voor binnen en buiten. Volgens de verschillende bedrijven die De Tijd sprak blijft deze investering nu achter, de verkoop zou niet zijn wat hij moet zijn.

 

Zaakvoerder Peter Van Hulle, met drie tuincentra (foto: Intratuin) onder zijn hoede schat dat de omzet van tuinstoelen, loungesets en bijzettafels ongeveer 10% lager is dan vorig jaar. Dit is het niveau van voor de pandemie. Door de stijging van de grondstoffenprijzen en de exploderende containertarieven zijn de inkoopprijzen een stuk hoger, dus de winst ligt lager. De sectorfederatie ziet de rest van het tuinseizoen volgens De Tijd somber in, omdat vroeg zomerweer de consument zou prikkelen om tot koop over te gaan. Daarnaast kan de consument nog wel even genieten van de meubelen die tijdens de crisis gekocht zijn.



Links

www.intratuin.be
www.intratuin.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubilair, stoel, fauteuil, tafel, bank, outdoor, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, #intratuin

Gerelateerd nieuws
Arc8060 ligstoel van Gealux
Studio Schrofer heeft in samenwerking met het Nederlandse merk Gealux de Arc8060 ligstoel ontwikkeld. Deze verstelbare stoel is ontworpen met een focus op ergonomie, functionaliteit en tijdloze vormgeving.
lees verder
Optimalisatie verkoop Heditex
Groothandel Heditex, bekend van Meister en Bodiax-vloeren en DCS en HR Design raamdecoratieproducten, heeft belangrijke stappen gezet met de uitbreiding en optimalisatie van de verkoopbuitendienst.
lees verder
Dutch Originals deel Bert Plantagie
Bert Plantagie versterkt zijn positie in de meubelindustrie met de overname van Dutch Originals, bekend om iconische ontwerpen zoals de Gispen-collecties.
lees verder
 
Prospectt failliet
lees verder
Herstructurering Trendteam Group
Trendteam, een van de grootste meubelimporteurs in Duitsland, bevindt zich in financieel zwaar weer. Het bedrijf is een herstructureringsproces gestart om de toekomst van de organisatie veilig te stellen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden