Verkoop tuinmeubelen laag

Vrijdag 05 mei 2023

Belgische website De Tijd meldt dat het slecht gaat met de verkoop van tuinmeubelen. Dit komt deels omdat het warme weer uitblijft.
Verkoop tuinmeubelen laag

Tijdens de pandemie investeerde de Belgische consument, net als de Nederlandse, massaal in meubelen, voor binnen en buiten. Volgens de verschillende bedrijven die De Tijd sprak blijft deze investering nu achter, de verkoop zou niet zijn wat hij moet zijn.

 

Zaakvoerder Peter Van Hulle, met drie tuincentra (foto: Intratuin) onder zijn hoede schat dat de omzet van tuinstoelen, loungesets en bijzettafels ongeveer 10% lager is dan vorig jaar. Dit is het niveau van voor de pandemie. Door de stijging van de grondstoffenprijzen en de exploderende containertarieven zijn de inkoopprijzen een stuk hoger, dus de winst ligt lager. De sectorfederatie ziet de rest van het tuinseizoen volgens De Tijd somber in, omdat vroeg zomerweer de consument zou prikkelen om tot koop over te gaan. Daarnaast kan de consument nog wel even genieten van de meubelen die tijdens de crisis gekocht zijn.



Links

www.intratuin.be
www.intratuin.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubilair, stoel, fauteuil, tafel, bank, outdoor, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, #intratuin

Gerelateerd nieuws
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder
Lampen en meubels van Cattelan
Cattelan Italia presenteert twee nieuwe ontwerpen die het woonconcept verder uitbreiden: de modulaire salontafelcollectie Matera en de plafondlamp San Marco.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden