Veel Casalis nieuws op Imm

Donderdag 01 februari 2024

Casalis presenteerde op vakbeurs Imm opnieuw verschillende nieuwe karpetten, maar ook nieuwe kleuren voor de poefs Bonnet en Slumber.
Veel Casalis nieuws op Imm
Veel Casalis nieuws op Imm Veel Casalis nieuws op Imm

De nieuwe karpetten van Casalis heten Boucle, Kei, Rome, Sluben Snie.

 

De ultrazachte bouclécollectie Boucle is volgens Casalis een perfecte aanvulling op eigentijdse interieurontwerpen met bouclétextiel. Naast het standaard kleurenpalet van het bedrijf kunnen klanten nu ook een eigen tint kiezen uit een uitgebreide staalkaart. Elk tapijt wordt op maat gemaakt, met garens die op verzoek worden geverfd. Dit zorgt voor voor een duurzame productie en minder afval.

 

Kei betekent natuurlijk steen in het Vlaams ontwerper en art director Anita Kars haalde haar kleurinspiratie uit de organische tinten die ze ontdekte in rotsen tijdens haar wandeltochten in Zweden en IJsland. De vloerkledencollectie is geïnspireerd op de ongerepte grootsheid van de Scandinavische wildernis die zij tegenkwam. De karpetten zijn uitgevoerd in Himalayawol.

 

'Bewuste ontwerponderbrekingen in het architectonische patroon creëren een prachtige onregelmatigheid,' zegt Kars over Rome. In samenwerking met ontwerper Onno Raadersma heeft ze de grootse plafondarchitectuur omgetoverd tot een geraffineerd hedendaags tapijtontwerp. De zachte, volumineuze pool van Merinowol, wordt voor deze collectie aangevuld met een levendige lus van Nieuw-Zeelandse wol.



Links

www.casalis.be
www.imm-cologne.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, interieurbekleding, interieurstof, stof, interieurtextiel, vloer, vloerbedekking, tapijt, karpet, kleed, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, #casalis, #immcologne

Gerelateerd nieuws
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
FFD breidt programma verder uit
Van 18 tot en met 21 mei vindt in Vlaanderen opnieuw Flanders Flooring Days plaats. Het event breidt dit jaar het aanbod verder uit met nieuwe productcategorieën, een programma rond circulariteit en extra lezingen.
lees verder
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden