Vanaf zondag ook &Trendz

Vrijdag 13 januari 2017

Vanaf dit weekend wordt het druk in interieurbeurzenland. Maandag start de IMM en later die week twee Franse evenementen (Paris Déco Off en Maison+Objet). Morgen start al Domotex en dan is het vanaf zondag tijd voor &Trendz.
Vanaf zondag ook &Trendz

Foto: Collectione Luxury Lifestyle uit Hilegom is één van de deelnemers van &Trendz

 

 

De decoratievakbeurs &Trendz in het voorjaar in de Evenementenhal Gorinchem opent aanstaande zondag 15 januari drie  dagen lang de deuren. Op de eerste dag van 10.00 tot 18.00 uur. Een dag later is de beurs open van 12.00 tot 22.00 uur en op de laatste beursdag van 10.00 tot 17.00 uur.

Voor &Trendz Voorjaar in Gorinchem hebben zich ruim 200 exposanten ingeschreven. Zoals bekend heeft het twee nieuwe concepten (Expositie Kar en Etalage) naast het al bestaande concept &Trendz Fresh.

Ook nieuw zijn de twee nieuwe Awards: Innovation Award en Participation Award. Alle bezoekers kunnen tijdens de beurs via een stembiljet hun gewenste winnaar invullen op het gebied van innovatie. Beide awards worden uitgereikt op de tweede beursavond.

Gedurende de beurs worden er ook meerdere keren per dag korte workshops en lezingen gegeven: 'Commercieel bloemwerk, 'Inpakken met liefde' en 'Business Management. Zie op de site een overzicht.

Tickets.



Links

www.andtrendz.nl
www.collectione.nl
www.evenementenhal.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, stationery, schrijfwaar, schrijfwaren, cadeau, kado, outdoor, buiten tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, België, Nederland, Benelux, gift, woondecoratie, accessoire, Evenementenhal, Gorkum, Gorinchem, Hardenberg, #TrendZ, @HomeEvent, SOCdays, #&Trendz, #Collectione

Gerelateerd nieuws
Nieuwe compacte spiegels
Vier bestaande spiegelontwerpen van Deknudt zijn vanaf nu verkrijgbaar in een kleiner formaat. Dit geldt voor de modellen Gallery S, Matin S, Calco Round en Ray S.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder
Nieuwe ceo Pols Potten
Bij Pols Potten - importeur van terracotta potten die zich ontwikkelde tot leverancier van woonaccessoires, meubelen, verlichting en servies - wordt Juliette van der Eerden als nieuwe ceo benoemd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden