Vanaf zondag ook &Trendz

Vrijdag 13 januari 2017

Vanaf dit weekend wordt het druk in interieurbeurzenland. Maandag start de IMM en later die week twee Franse evenementen (Paris Déco Off en Maison+Objet). Morgen start al Domotex en dan is het vanaf zondag tijd voor &Trendz.
Vanaf zondag ook &Trendz

Foto: Collectione Luxury Lifestyle uit Hilegom is één van de deelnemers van &Trendz

 

 

De decoratievakbeurs &Trendz in het voorjaar in de Evenementenhal Gorinchem opent aanstaande zondag 15 januari drie  dagen lang de deuren. Op de eerste dag van 10.00 tot 18.00 uur. Een dag later is de beurs open van 12.00 tot 22.00 uur en op de laatste beursdag van 10.00 tot 17.00 uur.

Voor &Trendz Voorjaar in Gorinchem hebben zich ruim 200 exposanten ingeschreven. Zoals bekend heeft het twee nieuwe concepten (Expositie Kar en Etalage) naast het al bestaande concept &Trendz Fresh.

Ook nieuw zijn de twee nieuwe Awards: Innovation Award en Participation Award. Alle bezoekers kunnen tijdens de beurs via een stembiljet hun gewenste winnaar invullen op het gebied van innovatie. Beide awards worden uitgereikt op de tweede beursavond.

Gedurende de beurs worden er ook meerdere keren per dag korte workshops en lezingen gegeven: 'Commercieel bloemwerk, 'Inpakken met liefde' en 'Business Management. Zie op de site een overzicht.

Tickets.



Links

www.andtrendz.nl
www.collectione.nl
www.evenementenhal.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, stationery, schrijfwaar, schrijfwaren, cadeau, kado, outdoor, buiten tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, België, Nederland, Benelux, gift, woondecoratie, accessoire, Evenementenhal, Gorkum, Gorinchem, Hardenberg, #TrendZ, @HomeEvent, SOCdays, #&Trendz, #Collectione

Gerelateerd nieuws
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Hogenkamp versterkt Trademart
Trademart Brussel heeft Jan Hogenkamp benoemd tot business unit manager Home & Living. De voormalig commercieel manager van De Woonindustrie gaat zich richten op de verdere ontwikkeling van de Home & Living-divisie.
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
 
Trendz/Showup najaar programma
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden