Van Zeeland naar Heditex

Dinsdag 26 maart 2024

Groothandel Heditex, bekend van onder meer de vloerenmerken Meister en Bodiax en diverse gordijnophangsystemen, heeft een nieuwe accountmanager voor de regio Brabant en Limburg.
Van Zeeland naar Heditex

Harold van Zeeland (foto; Linkedin) is sinds deze maand de nieuwe accountmanager voor Heditex die de relaties in Noord-Brabant en Limburg gaat bedienen.

Van Zeeland is als accountmanager een ervaren rot in het interieurvak. Hij begon z'n carrière in 1992 bij Eras Meubelen en daarna, eveneens zes jaar lang, bij Gerhof sfeer en stijlmeubelen, beide in Tilburg. In 2004 werkt hij een jaar bij Lancier Meubelstoffen in Hengelo en vervolgens bij groothandel Meiboom (lijm en HPL) in Alkmaar.

Vanaf 2006 stapt Van Zeeland de tapijtsector in: eerst ruim drie jaar bij Tapijtfabriek Nouwens-Bogaers, vervolgens bijna 12 jaar bij Hamat en dan ongeveer een jaar bij Gebrs. Willard.
De laatste dienstbetrekking sinds begin 2023 was bij de Duitse vitrage- en gordijnstoffenfabriek Gustav Gerster.

Al meer dan 45 jaar werkt Heditex als groothandel en producent aan het leveren van een compleet productenpakket voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel. Het bedrijf heeft vestigingen in Vlaardingen en Boxtel.



Links

www.heditex.com
www.bodiax.com
www.meister.com
www.meisterwerke.com
www.eras-interieurs.nl
www.gerster.com
www.hamat.com
www.lancier.nl
www.nouwens-bogaers.nl
www.willard.nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvc-vloeren, laminaatvloeren, collectie, merk, distributie, a-merk, exclusief, beurs, interieurbeurs, toekomst, visie, stand, exposant, presentatie, winkelpresentatie, dealers, klanten, vestigingen, raamdecoratie, fournituren, personalia, #heditex, #bodiax, #meister, #meisterwerke, #eras-interieurs, #gerster, #hamat, #lancier, #nouwens-bogaers, #willard

Gerelateerd nieuws
 
Vliegende meubelmakers
lees verder
CAO resultaat Ikea
Ikea Nederland en de vakbonden W.I.M. en FNV hebben een cao-onderhandelingsresultaat behaald, dat de bonden nu ter stemming gaan voorleggen aan hun leden.
lees verder
Nederland op Spoga+gafa 2026
De Nederlandse outdoorbranche is in 2026 nadrukkelijk aanwezig op spoga+gafa in Keulen. Brancheorganisatie DOFAS (Dutch Outdoor Furnishing Association) ondersteunt de beurs opnieuw en ziet bij haar leden brede belangstelling voor deelname.
lees verder
Afvlakking groei prijs koopwoning
Koopwoningen in Nederland zijn in december bijna 6% duurder dan jaar eerder, maar de prijzen daalde bijna 1% ten opzichte van november 2025.
lees verder
Valentijnsnacht in woonboulevard
Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden