Van Donzel met eigen merk Kloeck

Zaterdag 11 januari 2020

Woonwinkel Woongelofelijk Van Donzel uit Uden heeft een eigen collectie Kloeck gelanceerd.
Van Donzel met eigen merk Kloeck
Van Donzel met eigen merk Kloeck

De Kloeck-collectie (foto 1) bevat de favorieten van eigenaren Pim van Donzel (foto 2 links, website) en Mark van Uden (foto 2 rechts). Pim van Donzel: “Vergelijk het met het signatuurmenu van de chef, waarin alle favorieten van 110 jaar ervaring, kennis en voorkeuren samenkomen en waaruit onze passie voor het interieurvak blijkt.”

Kloeck refereert aan het Oudnederlandse woord ‘kloek’, dat o.a. dapper en sterk betekent. De door Van Donzel samengestelde designcollectie valt in het midden-hoog segment en bestaat uit meubels, karpetten, textiel, accessoires, verlichting en kunst. Kloeck is alleen te koop bij een eigen afdeling bij Woongelofelijk Van Donzel, dat drieëneenhalf jaar geleden na 107 jaar verhuisde naar een winkel van zo’n 12.000 m2 op Woonboulevard Uden.
 



Links

www.vandonzel.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, meubilair, meubel, inrichting, tafel, stoel, retail, winkel, shop, woonboulevard, karpetten, textiel, accessoires, verlichting, kunst, #woongelooflijk, #woongelofelijk, #vandonzel, #kloeck

Gerelateerd nieuws
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
 
BNI aan boord bij River Event
lees verder
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder
Hogere omzet woonproducten
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit volgend het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) met ruim 1% in juli. De groei duurzame consumptiegoederen (onder andere woonproducten) is meer.
lees verder
Niehoff sluit aan bij Mix+Match
Het gezamenlijke Mix & Match-concept van 3C Gruppe en Rietberger Möbelwerke (RMW) wordt uitgebreid. Vanaf september 2026 sluit ook eetkamermeubelfabrikant Niehoff aan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden