Unilux redt insecten

Maandag 09 maart 2020

Normaal gesproken beschermt Unilux met horren mensen tegen insecten, maar nu doet de Brabantse firma het ook andersom en gaat insecten beschermen tegen mensen.
Unilux redt insecten

Het gaat slecht met de insectenpopulatie in Nederland, zo stelt Unilux uit Boxtel. De specialist in insectenwering kiest er daarom voor om mensen meer bewust te maken van de insectensterfte in de wereld én de desastreuze gevolgen die dat met zich meebrengt. Unilux, ook leverancier van Fractions-shutters, ondersteunt dat met onder meer een TV-campagne en bouwde daarvoor samen met het programma Eigen Huis & Tuin van RTL4 een Insectenhotel (foto)!
 
Op 14 maart (18.05 uur) en 15 maart (9.35 uur) is de uitzending bij RTL 4. De presentator van het programma gaat in gesprek met bioloog Arjan Postma en samen kijken ze naar wat men kan doen om in eigen omgeving zorg te dragen voor het behoud van de insecten.

Kijk hier alvast naar de promo van het programma. Unilux zal de campagne vervolgen op TV en andere media en dealerpakketten om zoveel mogelijk mensen te bereiken en de boodschap te verspreiden en mensen zelf een insectenhotel te laten bouwen.



Links

www.fractions.nl
www.unilux.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, gordijn, stof, plissé, hor, horren, insectenwering, confectie, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, Unilux, #fractions, #unilux, #horren, #rtl4, #eigenhuisentuin

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden