Uitgebreid programma

Maandag 02 september 2024

Architect@Work in Rotterdam biedt ook dit jaar in september weer een uitgebreid lezingenprogramma.
Uitgebreid programma
Uitgebreid programma Uitgebreid programma Uitgebreid programma

Op woensdag 11 en donderdag 12 september 2024 vindt Architect@Work plaats in Rotterdam Ahoy. Rond het thema ‘Super Skin’ is er een gevarieerd lezingenprogramma met sprekers als Dirk Somers (Bovenbouw), Caro van de Venne (Nudus), Ron Bakker (PLP) en Don Murphy (VMX). De BNI host ook nog een lezing door duurzaamheidsadviseur Jille Koop (Rijksvastgoedbedrijf). Zie ook ons meer uitgebreide artikel hierover.

 

Architect@Work wordt afwisselend in Amsterdam en Rotterdam georganiseerd. Na de eerste editie van vorig jaar in Amsterdam strijkt Architect@Work nu weer neer in Ahoy Rotterdam voor haar tiende editie daar.

 

Het thema is dit keer ‘Super Skin’ wat, naast het sprekersprogramma, ook terugkomt in de materialententoonstelling door Materialdistrict, in de fototentoonstelling door Dutch Architecture Photographers (DAPh) en in de projectententoonstelling door World-Architects. Bovendien wordt dit jaar een live kunstinstallatie naar de hand van Simone Heemskerk verwelkomt door beursorganisatie Xpo uit Kortrijk en Beurzen Adviesbureau uit Amsterdam.

 

Met tweehonderd exposanten behoort Architect@Work tot het grootste vakevenement voor architecten en ontwerpers in Nederland. Voorregistratie is nu al mogelijk via deze link.

 

Het vakevenement wordt hybride georganiseerd. De lezingen zijn ook via een livestream te volgen. De gepresenteerde noviteiten zijn ook online te vinden. En online kunnen afspraken ingepland worden met de exposanten. 'Want dat blijft toch het leukste,' vertelt Anne-Laure van de Ginste van Architect@Work: 'Om het live mee te maken en met elkaar in gesprek te gaan!'

 

Een overzicht van alle lezingen zijn op de website te vinden.



Links

www.architectatwork.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, architecten, work, vakevenement, expositie, exposant, beursdeelnemer, beursbezoeker, voorregistratie, lezingen, inspiratie, informatie, kunstinstallatie, materialen, sprekers, gesprek, afspraken, #ahoy, #rotterdam, #architectatwork

Gerelateerd nieuws
Nieuwe commisaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder
Einde Nolte Germersheim
Het doek valt voor Nolte Möbel. Het bekende Duitse familiebedrijf sluit in juli 2025 definitief de deuren. De zoektocht naar een overnamekandidaat is mislukt, waardoor ook de laatste 230 werknemers hun baan verliezen.
lees verder
Ruim 3% groei detailhandel
De Nederlandse detailhandel heeft ruim 3% meer omgezet in maart, zo meldt het CBS. Meubels en woninginrichting daalden in omzet.
lees verder
 
Nieuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden