Trendz verdubbelt aanbod &Trendz

Maandag 12 juni 2017

Veel beweging bij Trendz in Gorinchem: vermoedelijk zal het aantal exposanten in eind augustus verdubbeld zijn ten opzichte van najaar van 2016.
Trendz verdubbelt aanbod &Trendz

Het grootste retail inkoopmoment voor decoratie-artikelen in de Benelux heeft de naam &Trendz weer geruisloos terugveranderd naar Trendz, voornamelijk omwille van de online vindbaarheid: het '&'-teken is daar niet handig voor.

De Evenementenhal verwacht dat het huidige aantal van 230 (circa 70% groei t.o.v. de 135 deelnemers in Gorinchem in het najaar 2016) doorstijgt naar 270 exposanten, het niveau dat het voorjaarseditie 2017 van de beurs reeds behaalde. Tijdens deze editie groeide ook het aantal bezoekers flink. De groei van de komende najaarseditie is dat tevens te danken aan het schrappen van de september-editie van de beurs in Hardenberg.

Het aanbod aan segmenten op de beursvloer is breder dan voorheen. Het assortiment bestaat onder andere uit: Home & Living, Flowers, Stationery, Kitchen (non)food, Fair Trade en Store Equipment. Uitbreiding met lederwaren is gepland voor Leather Goods & Travel Bags waarvoor een speciale hoek wordt ingericht.

TrendZ zorgt voor een aantrekkingskracht van bestaande en nieuwe naam zoals Artige, Sajovi, Kitchen Trend Product, Kom Amsterdam, PTMD, Culture Mix, Melady, Clayre & Eef, Klippan, Boltze, Rastelli & Haweka, Knit factory, Ixxi en Olivia Lauren zijn vertegenwoordigd tijdens aankomende editie van TrendZ Najaar. Op dit moment is meer dan 80%van de beursvloer volgeboekt.

TrendZ Najaar vindt plaats op zondag 27, maandag 28 en dinsdag 29 augustus 2017 in Evenementenhal Gorinchem. Eerste dag van 10-18 uur, tweede van 12-22, de laatste van 10-17 uur.

 



Links

www.andtrendz.nl
www.evenementenhal.nl
www.evenementenhal.nl/trendznajaar

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning interieur, inrichting, interieurartikel, kleinmeubel, kleinmeubilair, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gedekte tafel, gift, accessoire, geschenk, stationery, schrijfwaar, schrijfwaren, cadeau, kado, outdoor, buiten tuin, kerstpakket, relatiegeschenk, valentijnsdag, pasen, feest, vaderdag, moederdag, beurs, evenement, show, bloem, België, Nederland, Benelux, gift, woondecoratie, accessoire, Evenementenhal, Gorkum, Gorinchem, Hardenberg, #TrendZ, @HomeEvent, SOCdays, #&Trendz

Gerelateerd nieuws
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder
1001 Mogelijkheden voor ideale bank
[Sponsored artikel] - Bij het kiezen van een nieuwe bank zijn er veel opties. Van kleur en stof tot opstelling en formaat. Montel is een merk dat zich specialiseert in het op maat samenstellen van banken.
lees verder
 
Designtrends volgens Jysk
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden