Trends bij NII volgens Skalska

Donderdag 06 februari 2020

Op 2 april wordt weer de trenddag van het Nederlands Interieur Instituut (NII) gehouden, waar Zuzanna Skalska haar trendverhaal Legacy presenteert.
Trends bij NII volgens Skalska
Trends bij NII volgens Skalska Trends bij NII volgens Skalska

Donderdag 2 april presenteert Zuzanna Skalska (foto 1) haar jaarlijkse trendverhaal, dit jaar met de titel Legacy, voor de leden van het Nederlands Interieur Instituut (NII). Sinds enkele jaren geeft zij haar visie op ontwikkelingen die zij signaleert in de maatschappij en industrie.

Zuzanna Skalska is een gepassioneerd denker en prater. Ze heeft een sensor voor het registreren van trends in economie, technologie, milieu, maatschappij en politiek. Hiervoor bezoekt ze 25 internationale beurzen per jaar in diverse branches. Hiermee verkrijgt ze inzicht om een analyse te maken van die dingen die een ander nodig heeft voor zijn of haar toekomstige business.

Locatie van de NII-trenddag is het Openluchtmuseum (foto 2 en 3) in Arnhem. Het programma:
10.15 - Ontvangst en registratie met koffie/thee
11.00 - Deel 1 trendlezing Legacy
12.30 - Lunch
13.30 - Deel 2 trendlezing Legacy
15.00 - Einde en mogelijkheid tot bezoek Openluchtmuseum

Losse toegangskaarten kosten dit keer € 100 minder dan vorig jaar, namelijk € 195,00 per persoon. Als je na afloop besluit NII-lid te worden, wordt dit bedrag verrekend. Aanmelden kan via info@interieurinstituut.nl.




Links

www.interieurinstituut.nl
www.openluchtmuseum.nl
www.zuzannaskalska.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, mode, fashion, trend, textiel, forecast, voorspelling, trenddag, textielindustrie, circulair, duurzaam, trend, trends, li edelkoort, #openluchtmuseum, #nii, #interieurinstituut, #trenddag, #nederlandsinterieurinstituut, #liedelkoort, #trendspots, #zuzannaskalska

Gerelateerd nieuws
 
Remco de Groot verlaat Lightboxx
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder
Effect van epoxy vloercoating
[Sponsored artikel] - Een epoxyvloer is enorm populair geworden. Dat is niet zonder reden. De vloer valt direct op: strak, glanzend en naadloos, en tegelijkertijd verrassend praktisch.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden