Tour de Vrouwen in het Parket

Dinsdag 10 juli 2018

Maandag 2 juli was het weer Vrouwen in het Parket-dag. 30 Leden van de netwerkclub maakten dit keer een tour door Noord-Holland.
Tour de Vrouwen in het Parket

Ze bezochten drie showrooms van leden (Vloerenhuis Amsterdam, Zaanbever in Beverwijk en 't Saense Parkethuys in Wormerveer) en de Zaanse Schans, waar molen ‘De Bonte Hen’ de lijnolie van Rigo Verffabriek produceert. Ook volgden ze een workshop over klanttypen en gedrag.

De volgende bijeenkomst is op maandag 17 september van 10.00 tot 13.30 uur, op de vakbeurs Incoda in Gorinchem. De eerstkomende tour daarna is het de bedoeling om Limburg te gaan bezoeken.

Vrouwen in het Parket is een initiatief van Lisa Klaassen, directeur-eigenaar Plinten & Profielen Centrale (PPC) in Wijk bij Duurstede. Het heeft als doel vrouwen in de parketbranche hun kennis en ervaringen te laten delen, elkaar te inspireren met hun vakwerk, en elkaar te ondersteunen en helpen. De netwerkgroep telt momenteel ruim 40 leden.

 



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.parkethuys.com
www.plintenenprofielencentrale.nl
www.rigoverffabriek.nl
www.vloerenhuis.nl
www.zaanbever.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, hout, lvt, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, stofferen, stoffering, parket ambachtsdagen, leg, leggen, bekleden, vrouwen in het parket, vrouwen parket, incoda, interieur collectie dagen, #parkethuys, #plintenenprofielencentrale, #ppc, #vloerenhuis, #zaanbever, #incoda

Gerelateerd nieuws
Klassiek design met trendy kleuren
Vloerenfabrikant Interface brengt vernieuwde kleurstellingen voor de Noraplan Stone rubbervloercollectie op de markt.
lees verder
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder
Vernieuwing Impressive
Quick-Step lanceert wereldprimeur: Impressive Design is de eerste kraakvrije, waterdichte visgraatvloer in laminaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden