Topjaloezieen van Blister

Dinsdag 02 juni 2020

Het jonge bedrijf Blister Blinds uit Zeewolde levert via haar webshop merkloze maatwerk raamdecoratie, door de huidige drukte in 15 tot 20 dagen.
Topjaloezieen van Blister

Sinds april 2018 is de webshop van Blister Blinds topjaloezieën.nl waarop allerlei raamdecoratieproducten worden verkocht. Natuurlijk jaloezieën, maar ook andere raamdecoratie als horren, rolgordijnen, shutters en plissé gordijnen. Op de site is het voor eindgebruikers mogelijk om verschillende opties aan te geven en vervolgens direct een prijsopgave te krijgen. Overal wordt overigens al direct een korting van 15% op gegeven. Zelf meten en monteren is mogelijk, maar er kan ook een inmeetafspraak (€ 55, maar gratis boven € 550) worden gemaakt.

Zo levert het bedrijf plissé gordijnen met Top-Down en Bottom-up handgreep (zie foto), die van boven naar onder, maar ook van onder naar boven getrokken kunnen worden, met als mogelijk resultaat een soort band van plissé gordijn in het midden van het raam. Hierbij wordt geen gebruik wordt gemaakt van koorden, wat ze veilig voor kinderen maakt in het gebruik. Ze zijn zonder en met Honingraat verkrijgbaar. Zoals tevens bekend bestaat het honingraat plissé gordijn uit twee lagen stof die een gesloten honingraatstructuur vormen. Dat geeft de gordijnen een strak uiterlijk en maakt ze ook bijzonder goed warmte-isolerend.

Net als de rolgordijnen van Topjaloezieën.nl zijn ook de (honingraat) plissé gordijnen verkrijgbaar in een breed scala aan stoffen, structuren en kleuren. Gekozen kan worden uit twee gradaties van transparantie - Semi-transparant en Black-Out (verduisterend) - die beide een zonwerende witte achterkant hebben. Dankzij de plooien van plissé gordijnen kunnen de gordijnen gemakkelijk omlaag en omhoog gesteld worden, waarmee de lichtinval wordt bepaald. Ook zijn ze goed met gordijnen te combineren.

 



Links

www.topjaloezieen.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, raamdecoratie, raambekleding, shade, blinds, shutter, rolgordijn, plisse, jaloezie, hor, #topjaloezieen, #blisterbinds

Gerelateerd nieuws
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder
Badkamerinspiratie 2027 op woonbeurzen
[Sponsored artikel] - Wil je als interieurprofessional op de hoogte blijven van nieuwe materialen, producten en interieurtrends? Ook in 2027 zijn er verschillende woon- en bouwbeurzen, in zowel Nederland als België.
lees verder
Succesvolle editie Incoda
Incoda 2026 is een groot succes met 5.500 interieurprofessionals en een compleet vernieuwde uitstraling, die goede reacties kreeg.
lees verder
Meer aandacht jonge ontwerpers
Heimtextil breidt New Talent Area uit met ruim dertig jonge ontwerpers op de speciale presentatieruimte die hiervoor ontwikkeld is.
lees verder
Natuurlijke uitstraling behang
De nieuwe behangcollectie Palau van Behangleverancier Eijffinger vertaalt tropische natuur naar gelaagde wanddessins.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden