Tony Mertens legt boeken neer

Donderdag 28 maart 2019

De woningtextielketen Tony Mertens is maandag 25 maart failliet verklaard door de ondernemingsrechtbank in Mechelen.
Tony Mertens legt boeken neer

Vorige week publiceerden we reeds dat de verf- en interieurketen op de rand van bankroet stond. Maandag is het doek voor Tony Mertens inderdaad gevallen.

Het bedrijf had nog drie winkels, in Borsbeek, Schoten en Wilrijk en flinke schulden. Een reorganisatieplan werd eind vorige week nog als niet levensvatbaar genoeg beoordeeld. Daarop werden de boeken neergelegd en heeft de ondernemingsrechtbank maandag het faillissement uitgesproken.

Het personeel, circa 25 werknemers, is direct ontslagen. De curator schat de kans op een overname niet hoog in en heeft reeds een veilingbedrijf gevraagd om de inventaris ten behoeve van een uitverkoop op te maken, zo meldt de Gazet van Antwerpen.




Links

www.tonymertens.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, atelier, gordijnatelier, gordijnenatelier, failliet, bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname, #tonymertens, #decolor

Gerelateerd nieuws
Digitaal Product Paspoort
Beaulieu International Group en Digimarc demonstreren digitale watermerken als schaalbare oplossing voor digitale productpaspoorten in de vloerenindustrie.
lees verder
Lego interieurcollectie
H&M Home en Lego Group slaan de handen ineen voor een verrassende samenwerking: een interieurcollectie speciaal voor kinderkamers. De Lego H&M Home Collection is in de VS en UK al verkrijgbaar.
lees verder
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
 
Sterk 2e kwartaal Interface
lees verder
Debuut Belliny op Incoda
Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden