Pfleiderer versterkt het bestuur

Vrijdag 29 maart 2019

Pfleiderer versterkt zijn raad van bestuur. Hiermee wil het Duitse bedrijf de versnelde groei en de implementatie van de bedrijfsdoelstelling voor 2021 ondersteunen.
Pfleiderer versterkt het bestuur

Dr. Frank Herrmann (foto rechts) treedt vanaf 1 mei 2019 toe tot Pfleiderer als chief operating officer (coo). Om persoonlijke redenen besloot de huidige coo Dirk Hardow het bedrijf te verlaten om nieuwe uitdagingen aan te pakken.

 

Stefan Zinn (foto links), die sinds het begin van het jaar chief commercial officer (cco) was voor Pfleiderer, is vanaf 1 mei lid van de directie.

 

Herrmann heeft een industriële achtergrond. Tot voor kort was hij coo voor Ursa Insulation in Madrid, een Europees bedrijf op het gebied van isolatiediensten. Stefan Zinn bekleedt sinds 2013 managementposities in de Pfleiderer Group. Vanaf 2017 was hij verantwoordelijk voor exportverkopen in het Core West-segment en vanaf 2018 voor de algemene verkoop in Core West. In januari van dit jaar werd Zinn gepromoveerd tot coo. Hij is met name verantwoordelijk voor de verkoop in Core West, exportverkoop en marketing.

 

Pfleiderer is fabrikant van onder andere plaatmaterialen, deuren en laminaatvloeren en voert merken als Duropal en Thermopal.

 



Links

www.pfleiderer.com/nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, plaatmateriaal, deuren, vloeren, laminaat, hpl, mdf, spaanplaat, decoratie, personalia, #pfleiderer

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Light Expo via Messe Frankfurt
Messe Frankfurt heeft Light Expo London overgenomen van organisator Darc media. De vakbeurs wordt voortaan georganiseerd door Messe Frankfurt UK en maakt deel uit van het internationale Light+Building-portfolio.
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden