Tevredenheid op slaapshows

Woensdag 05 september 2018

Hoewel het bezoek op zondag door het mooie weer en de Formule 1 wat achterbleef, was het maandag geanimeerd te noemen op de slapenevents in Baarn, allebei op bijzondere locaties.
Tevredenheid op slaapshows
Tevredenheid op slaapshows Tevredenheid op slaapshows Tevredenheid op slaapshows Tevredenheid op slaapshows Tevredenheid op slaapshows

Vakbeurs Slapen: 3. Organisator Viking Beds (Haarhuis & Jansen)- 2. Geen Trijntje Oosterhuis maar toch ook hier muzikale omlijsting - 3. Bedding-Concepts was een van de deelnemers in de tent - 4. In het souterrain ónder waterniveau presenteerde o.m. Ultima. Hollandsch Slapen: 5. Presentatie Kuperus met bedtextiel van Dommelin (Veenma)- 6. Auping in de Taets van Amerongenzaal.

 

 

De nieuwe Vakbeurs Slapen had als locatie gekozen voor het Bomencentrum Nederland. De bewegwijzering er naar toe was niet optimaal, maar het - overigens vrij kleine - centrum was wel sfeervol. Hoewel er een additionele tent aan te pas moest komen om iedere exposant een plek te kunnen geven, paste de natuurlijke sfeer bij de kleinschaligheid van het event.

Kasteel Groeneveld was net als vorig jaar opnieuw het stijlvolle podium voor Hollandsch Slapen. Helaas net niet op loopafstand, waardoor bezoekers opnieuw de auto in moesten om beide te kunnen bezoeken. Ook Hollandsch Slapen was zoals gebruikelijk beperkt in omvang.

Vandaar dat er op beide locaties opnieuw geluiden te horen waren dat het - in verband voor het gemak van de relaties - wenselijk zou zijn om er één locatie van te maken. Een combinatie met ook de aanbieders in De Woonindustrie zou dan de meest logische zijn. Of klantvriendelijkheid het wint van andere belangen? Na de evaluaties  vernemen we ongetwijfeld de plannen voor volgend jaar.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.hollandschslapen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, slapen, slaap, slaapkamer, dekbed, deken, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, #auping, #avek, #beddinghouse, #dommelin, #veenma, #dbc, #mline, m-line, #duckydons, #silvana, #essenza, #euretco, evenement, beurs, show, huisshow, event, #gebroedersjonk, #hildinganders, hollandsch slapen, #mahoton, #norma, #napco, #texelwool, #kuperus,#boxspringdesign, #vancadsand, #dauny, #hypnos, #vanosslaapkamers, #polydaun, #puur, #rivieraslaapcomfort, #steelstocking, #ultima, #viking, #haarhuisjansen, slaapbranche, slaapzolder, slapenbranche, vakhandel, #cbm, #vakbeursslapen, @hollandschslape, #hollandschslapen, #droomindustrie, #woonindustrie

Gerelateerd nieuws
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden