Tevredenheid op slaapshows

Woensdag 05 september 2018

Hoewel het bezoek op zondag door het mooie weer en de Formule 1 wat achterbleef, was het maandag geanimeerd te noemen op de slapenevents in Baarn, allebei op bijzondere locaties.
Tevredenheid op slaapshows
Tevredenheid op slaapshows Tevredenheid op slaapshows Tevredenheid op slaapshows Tevredenheid op slaapshows Tevredenheid op slaapshows

Vakbeurs Slapen: 3. Organisator Viking Beds (Haarhuis & Jansen)- 2. Geen Trijntje Oosterhuis maar toch ook hier muzikale omlijsting - 3. Bedding-Concepts was een van de deelnemers in de tent - 4. In het souterrain ónder waterniveau presenteerde o.m. Ultima. Hollandsch Slapen: 5. Presentatie Kuperus met bedtextiel van Dommelin (Veenma)- 6. Auping in de Taets van Amerongenzaal.

 

 

De nieuwe Vakbeurs Slapen had als locatie gekozen voor het Bomencentrum Nederland. De bewegwijzering er naar toe was niet optimaal, maar het - overigens vrij kleine - centrum was wel sfeervol. Hoewel er een additionele tent aan te pas moest komen om iedere exposant een plek te kunnen geven, paste de natuurlijke sfeer bij de kleinschaligheid van het event.

Kasteel Groeneveld was net als vorig jaar opnieuw het stijlvolle podium voor Hollandsch Slapen. Helaas net niet op loopafstand, waardoor bezoekers opnieuw de auto in moesten om beide te kunnen bezoeken. Ook Hollandsch Slapen was zoals gebruikelijk beperkt in omvang.

Vandaar dat er op beide locaties opnieuw geluiden te horen waren dat het - in verband voor het gemak van de relaties - wenselijk zou zijn om er één locatie van te maken. Een combinatie met ook de aanbieders in De Woonindustrie zou dan de meest logische zijn. Of klantvriendelijkheid het wint van andere belangen? Na de evaluaties  vernemen we ongetwijfeld de plannen voor volgend jaar.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.hollandschslapen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, slapen, slaap, slaapkamer, dekbed, deken, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, #auping, #avek, #beddinghouse, #dommelin, #veenma, #dbc, #mline, m-line, #duckydons, #silvana, #essenza, #euretco, evenement, beurs, show, huisshow, event, #gebroedersjonk, #hildinganders, hollandsch slapen, #mahoton, #norma, #napco, #texelwool, #kuperus,#boxspringdesign, #vancadsand, #dauny, #hypnos, #vanosslaapkamers, #polydaun, #puur, #rivieraslaapcomfort, #steelstocking, #ultima, #viking, #haarhuisjansen, slaapbranche, slaapzolder, slapenbranche, vakhandel, #cbm, #vakbeursslapen, @hollandschslape, #hollandschslapen, #droomindustrie, #woonindustrie

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden