Tevreden over Voorjaarsvakdagen

Woensdag 14 februari 2024

Van 4-7 februari waren de jaarlijkse Voorjaarsvakdagen bij De Woonindustrie met het thema 'Open Up!'. Ondanks uitdagende marktomstandigheden bleef het aantal bezoekers volgens de organisatie gelijk aan de voorgaande edities.
Tevreden over Voorjaarsvakdagen

De Voorjaarsvakdagen trapten in Nieuwegein af met het Woon- en Interieurevent op 4 februari ook voor consumenten, waar opvallend meer jongere bezoekers uit de regio Utrecht aanwezig waren. Het evenement bood een diversiteit aan ervaringen, variërend van de nieuwste collecties van 300 merken tot inspiratie van nieuw creatief talent op de Open Up! markt. Workshops van de NIA Academie en het Adviesplein voegden extra elementen toe aan de beleving.

 

Ondanks dat de Voorjaarsvakdagen vier dagen duurden, was maandag zoals gebruikelijk de drukste dag. Bezoekers, waaronder retail, projectmarkt, interieur professionals en pers, verkenden het assortiment van merken en makers. In het atrium genoten bezoekers van een gevarieerde lunch. Maandagavond werd afgesloten met de uitreiking van de Awards van De Woonindustrie. De winnaars, waaronder Bree’s New World, Cartel Living, Lamp en licht, Brinker en Jan Kurtz, werden erkend voor hun bijdragen aan de showroom, teamwerk, marketing, social media en innovatieve producten.

 

Met de campagne ‘Be WelcHome’ blijft De Woonindustrie zich inzetten voor het verwelkomen van bezoekers voor inkoop, inspiratie en innovatie. Zij zijn natuurlijk welkom tijdens de wekenlijkse Marketdays op maandag. De Najaarsvakdagen staan gepland voor 8 –10 en 16 en 17 september 2024. Op 8 april staat MDXL Project & Interieur weer ingepland.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #awards, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen, #lampenlicht, #jankurtz, #cartelliving, #breesnewworld, #brinker

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Houtresten krijgen nieuwe vorm
Een bijzettafel, 3D-geprint uit zaagsel en houtresten. Het jonge meubelmerk Tola Dolza presenteerde het nieuwe ontwerp Aeva tijdens designbeurs Neue Räume in Zürich.
lees verder
 
Lucas & Van Stratum op DDW
lees verder
Woningen blijven duur
Het woningaanbod en hypotheekrentes in Nederland lopen op, maar prijsdalingen blijven voorlopig uit, zo meldt de ING bank.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden