Tegelplanken bij Parador

Dinsdag 29 oktober 2019

Parador presenteert nieuwe laminaat- en Modular One-planken in groot tegelformaat. De lancering vanaf 1 november omvat in totaal negentien vloeren in twaalf verschillende decors.
Tegelplanken bij Parador

De grootformaat (853 x 400 x 8 mm) pvc- en weekmakervrije Modular One en laminaat-vloerplanken van deze nieuwe Parador tegelcollectie zijn volgens de Duitse dochter van het Indiase bedrijf Hil stil en warm voor de voeten - voordelen ten opzichte van traditionele stenen of keramische tegels -, robuust en gemakkelijk te reinigen, geschikt voor vloerverwarming en ze hebben een authentieke uitstraling.
 
De decors zijn onder meer beton, graniet, ruwstaal, maar bijvoorbeeld ook antiek hout in 'shabby chic'. Ook zijn er vloeren met fijne ingewerkte ornamenten, die doen denken aan antieke tapijten. De grootformaat tegels met afgeschuinde langs- en kopse kanten zorgen voor een legpatroon met de charme van een echte tegelvloer.
 
Dankzij een beproefd klikmechanisme zijn de tegels volgens de Belgische agent Yepp gemakkelijk te leggen, dankzij de Aqua-Proof-kernplaat ook in vochtige ruimtes. De lage bouwhoogte en de zwevende plaatsing maken de grote tegels tot een prima oplossing bij renovatie.

Het assortiment van Parador, van origine een houtbewerkingsbedrijf, omvat laminaat, parket, panelen en vinyl vloeren. In Nederland wordt het bedrijf vertegenwoordigd door Intr.



Links

www.intr.nl
www.paradorfloors.be
www.parador.nl
www.yepp.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, wandpaneel, wand, wandpanelen, wandbekleding, leggen, stofferen, stoffering, overname, fusie, samenwerking, samen, koop, acquisitie, #parador, #hillimited, #paradorfloors, #yepp, #intr

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
 
Jubileumjaar Heditex
lees verder
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Vernieuwd Carpetright van start
Carpetright keert in Nederland terug als digitale vloerspecialist: van winkelketen naar digitaal gedreven bedrijf met uitgebreide thuisservice als showroom.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden