Supermatte PVC vloeren

Woensdag 26 juli 2023

House of Floors zal op de woningtextielbeurs Incoda in Gorinchem in september de nieuwe pvc vloerencollectie van Enia Flooring tonen.
Supermatte PVC vloeren
Supermatte PVC vloeren

De vloerengroothandel House of Floors uit Neede vertegenwoordigt in de Benelux Enia Flooring. Deze Zwitserse firma heeft zich gespecialiseerd in de ontwikkeling, marketing en verkoop van innovatieve vloerbedekkingen en pvc vloeren. De collectie zal getoond worden op de stand tijdens de Interieurcollectiedagen (Incoda) in Gorinchem.

 

De nieuwste introductie van Enia is de Duplex XXL Larix collectie. Deze bestaat uit vijf eiken- en vier betonlookkleuren, die niet van echt zijn te onderscheiden.

 

De vloeren hebben een glansgraad, die met 50% is verminderd ten opzichte van andere collecties. Verder hebben ze een toplaag van 0,55 mm. De Larix XXL-collectie is tevens voorzien van de nieuwe ABA-technologie. Deze innovatie zorgt voor een gewichtsoptimalisatie die zorgt voor een relatieve lichte vloerbedekking; vooral fijn bij een XXL-plank met een lengte van meer dan 1,80 m. De larix XXl collectie is voorlopig te verkrijgen in een dryback en een 7mm klik pvc.

 

De Incoda wordt gehouden van 24 t/m 26 september in de evenementenhal te Gorinchem. Registreren voor gratis toegangskaarten voor Incoda kan hier.



Links

www.houseoffloors.nl
www.enia-flooring.com
www.interieurcollectiedagen.nl
www.evenementenhal.nl
www.easyfairs.nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvcvloeren, lijmvloeren, klikvloeren, ondervloeren, installatie, egaliseren, mat, supermat, oppervlakte, collectie, betonlook, tegels, stroken, lengte, superlang, gewicht, dryback, toplaag, abatechnologie, larix, #houseoffloors, #eniaflooring, #enia, #incoda, #interieurcollectiedagen, #easyfairs

Gerelateerd nieuws
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder
Vernieuwing Impressive
Quick-Step lanceert wereldprimeur: Impressive Design is de eerste kraakvrije, waterdichte visgraatvloer in laminaat.
lees verder
Installatiewedstrijd Coretec
Coretec lanceert op 21 september de 'Installer of the Year'-wedstrijd op het vakevent Incoda in de Evenementenhal in Gorinchem.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden