Succes styling tool Fonq

Vrijdag 23 juli 2021

Fonq gaat verder met de stylingtool die de webwinkel de afgelopen maanden uitprobeerde. Volgens de webwinkel zorgt deze voor 76% omzetstijging per styling tool gebruiker.
Succes styling tool Fonq

De styling tool is in samenwerking met Hullabalook ontwikkeld. Met behulp van de stickers-technologie van Hullabalook worden de producten naar geschaalde 2D-stickers omgezet. Zo kunnen klanten zien hoe deze producten bij elkaar staan. Nu de pilot geslaagd is, wordt de tool verder uitgebreid.

 

Volgens Fonq is de drempel om online meubels te shoppen lager geworden dankzij de tool. Dit wordt door cijfers ondersteund. De styling tool gebruikers converteren 22% beter dan niet-styling tool gebruikers, ze zijn 97% langer op de website en hun order waarde stijgt met 44%. Volgens Fonq wordt er een omzetstijging van 76% per styling tool gebruiker gehaald.

 

De komende tijd worden meer kamers, producten en mogelijkheden aan de styling tool toegevoegd. Zo kunnen consumenten nu naast hun huiskamer, ook de slaapkamer, eetkamer, kinderkamer of werkkamer inrichten met 38% van het Fonq aanbod.



Links

www.fonq.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, woninginrichter, retail, etail, winkel, online, meubelen, accessoires, decoratie, economie. meubel, meubelwinkel, e-commerce, internet, woonwinkel, online, webwinkel, webshop, marktplaats, platform, verkoop, #fonq

Gerelateerd nieuws
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geïnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden