Strepen bij Cole

Woensdag 30 augustus 2017

Bij het behanghuis Cole & Son is onlangs een tweede nieuwe collectie van dit jaar gelanceerd, een collectie strepen met de naam Marquee Stripes.
Strepen bij Cole
Strepen bij Cole

De kleuren van deze collectie passen bij de kleuren van veel bestaande Cole & Son behangsels. Enkele voorbeelden worden hierbij getoond en daarna onder meer in de stand van vertegenwoordiger Bart Brugman in het ETC DCE (European Trade Center Design Center Europe).

Binnenkort, in september nog, zal het bedrijf overigens opnieuw een collectie lanceren, de derde en laatste dit jaar, met de naam Icons.

 

Cole & Son wordt in de België vertegenwoordigd door Kafuji en in Nederland door Bart Brugman.

 



Links

www.bartbrugman.com
www.cole-and-son.com
www.coleandson.nl
www.coleandson.nl/collectie?collectie=Marquee_Stripes
www.cole-and-son.com/en/collection-547
www.kafuji.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, stof, behang, wandbekleding, bekleding, meubelstof, wand, akoestiek, akoestisch, geluid, dempen, #etcdce, #etcexpo, #bartbrugman, #coleandson, #kafuji

Gerelateerd nieuws
Regendouche kiezen
[Sponsored artikel] - Een regendouche kiezen die past bij jouw badkamer en ritme? Een regendouche is meer dan een luxe douchekop en vaak het eerste waar je oog op valt in een moderne badkamer.
lees verder
Innovatie centraal op beurzen
Techtextil en Texprocess 2026: innovatie, AI en onderzoek versnellen textiel- en interieurtoepassingen
lees verder
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden