Stoffen van Vlisco tijdelijk in de Bijenkorf

Donderdag 15 mei 2014

De kleurrijke stoffen van het Nederlandse merk Vlisco, die vooral populair zijn in West- en Centraal-Afrika, zijn tijdelijk te koop in vier filialen van de Bijenkorf.
Stoffen van Vlisco tijdelijk in de Bijenkorf

Vanaf 5 mei zijn de dessins van Vlisco te zien in de etalages en aankleding van de filialen van het warenhuis. In de filialen Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Eindhoven staat daarnaast van 5 mei tot 18 juni een pop-upshop, waar de stoffen, shawls en boeken van Vlisco te koop zijn. Belangstellenden kunnen in de pop-upshops onder meer een jack, een rok, blouse of blazer van de stoffen op maat laten maken. Van elk stuk hangt een voorbeeld in de winkel. Het maken van het gewenste kledingstuk duurt een week.

 

‘Het kleurrijke designbeeld van Vlisco verovert al meer dan honderd jaar vele harten in West-Afrika’, zegt Roger Gerards, de hoofdontwerper van het merk. We brengen voor het eerst het unieke West-Afrikaans modesysteem naar Europa. Ik ben benieuwd of de consument in Nederland het lef heeft om een Vlisco dessin te kiezen. 

Vlisco werd in 1846 opgericht in Helmond en ontwerpt, produceert en distribueert kleurrijke modestoffen die vooral populair zijn in West- en Centraal-Afrika en bij de Afrikaanse consument in wereldsteden als New York, Londen en Parijs.

 

 

 

 



Links

http://about.vlisco.com/nl/
www.bijenkorf.nl

Tags

stof, dessin, mode

Gerelateerd nieuws
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden