Sterke toevoegingen Dromenland

Maandag 01 september 2025

Dromenland blijft groeien. Het slapencollectief op de tweede etage van De Woonindustrie breidt zich opnieuw uit met enkele sterke namen. De meest opvallende: DBC (M line), dat na twee jaar terugkeert naar De Woonindustrie.
Sterke toevoegingen Dromenland

Het was al eerder bekend gemaakt dat DBC (M line) (net als Beddinghouse) niet langer op de kleine slapenspeciaalbeurs Hollandsch Slapen te vinden zou zijn. Inmiddels is bevestigd dat het merk tijdens de komende Najaarsvakdagen weer aanwezig is op De Woonindustrie in Nieuwegein. De nieuwe locatie ligt op de tweede etage, met uitzicht op de binnentuin. Bezoekers kunnen er de complete collectie opnieuw ontdekken (ongetwijfeld ook de elektrische Element bedden, zie foto) inspiratie opdoen en bijpraten met het team. 

 

Ook Beddinghouse is toegevoegd aan de line-up van Dromenland. Naast de eigen labels, waaronder Beddinghouse, Kaat Amsterdam en Beddinghouse x Van Gogh Museum, werkt het bedrijf samen met internationale namen als Pip Studio, Moooi, Oilily en Rivièra Maison.

 

Met de komst van M line en Beddinghouse krijgt Dromenland een verdere kwaliteitsimpuls. Eerder was al de komst van Hilding Anders, Key West Bedding, Kreamat en Ultima aangekondigd. Op LinkedIn belooft Kreamat 'uitzonderlijk veel nieuwe ontwikkelingen voor het eerst te presenteren' tijdens de Najaarsvakdagen (7, 8, 9, 15 en 16 september).

 

Toegang tot de Najaarsvakdagen is gratis, registreren kan via deze link.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #awards, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen, #interieurtrendevent, #interieurenproject, #dromenland, #mline, #beddinghouse

Gerelateerd nieuws
Wood Loop stopt
De organisatie achter Wood Loop stelt dat Nederland nog niet klaar is voor een ketenaanpak, zoals die is ontwikkeld.
lees verder
 
Sail - akoestiek en indeling
lees verder
Toch weer nieuwe baan
Bram Kropmans is een jaar met pensioen geweest, maar heeft besloten om weer aan de slag te gaan bij Cartel Bedding.
lees verder
Heropening Goossens Nuenen
Goossens Wonen & Slapen heropent eind mei zijn compleet vernieuwde woon- en slaapwinkel in Nuenen.

lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden