Sterke 2025-editie Meubelbeurs

Dinsdag 11 november 2025

Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
Sterke 2025-editie Meubelbeurs

'Er hing zelfs tijdens de opbouw al een gevoel van tevredenheid,' zegt managing director Glenn De Maeseneer. 'Exposanten waren enthousiast over de verwachte opkomst en de kwaliteit van de omliggende standen. Die positieve energie zette zich voort op de beursvloer zelf.'


Volgens De Maeseneer lag het aantal bezoekers aan Meubelbeurs Brussel op hetzelfde niveau als vorig jaar, maar was het publiek duidelijk internationaler en beter voorbereid. 'De gesprekken waren inhoudelijk sterk en er werden opvallend veel orders geschreven. Dat is het beste bewijs dat onze sector blijft investeren in kwaliteit en vernieuwing.'


Een van de hoogtepunten was het vervolg op het vorig jaar opgestarte nieuwe Outdoor Living-platform, waar fabrikanten en merken hun visie op buitenmeubilair en buitenleven presenteerden. De opzet sloeg meteen aan en krijgt in volgende edities zeker een vervolg. 'We zien dat de grens tussen binnen en buiten steeds meer vervaagt,' aldus De Maeseneer. 'Met dit platform spelen we in op een reële trend in de markt.'


Naast de commerciële successen werd ook de beleving op de beursvloer geprezen. De stands waren creatiever dan ooit, met veel aandacht voor materiaal, kleur en presentatie. De Maeseneer: 'De reacties van exposanten en bezoekers geven ons een enorme boost. We bouwen verder op het sterke elan van deze editie, met extra aandacht voor internationalisering, verbreding van het aanbod en nog meer beleving.'

 

Eerder publiceerden we reeds over de traditionele Balthazars die tijdens de Meubelbeurs Brussel zijn uitgereikt. De volgende editie van de beurs vindt plaats van 8-11 november 2026.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #meubelbeurs

Gerelateerd nieuws
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden