Nieuwe accountmanager Heditex

Maandag 10 november 2025

Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
Nieuwe accountmanager Heditex

Thomas Westdijk is per 1 oktober 2025 als senior accountmanager begonnen bij de bekende grossier Heditex, waarbij hij het nieuwe aanspreekpunt is voor de klanten in de regio Zuid-Holland. Met zijn ruime ervaring in de branche zal hij in samenwerking met de klanten aan de slag gaan om hen nog beter te ondersteunen.

 

De laatste 6 jaar heeft Thomas gewerkt bij A House of Happiness (Vriesco) als accountmanager voor de retailklanten van dit bedrijf, na ervaring opgedaan te hebben bij onder andere Inhuisplaza en Veneta.

 

Met de komst van Thomas groeit het verkoopteam van Heditex in Nederland naar zes ervaren accountmanagers, waarmee het bedrijf de klanten optimaal kan ondersteunen. De groothandelaar heeft vestigingen in Vlaardingen en in Boxtel.

 

Na de komst van de nieuwe accountmanager zal Rick Kooij bij Heditex andere werkzaamheden oppakken. Zijn kennis en ervaring blijven een waardevolle bijdrage leveren aan de organisatie, zo meldt het bedrijf.



Links

www.heditex.com

Tags

nieuws, interieur, groothandel, vloeren, senior, accountmanager, personeel, werving, regio, buitendienst, klanten, retail, b2b, ervaring, ondersteunen, werkzaamheden, bijdrage, organisatie, #heditex

Gerelateerd nieuws
Heimtextil AI op de agenda
Heimtextil heeft regelmatig vooruitgeblikt op digitalisering en nieuwe technologieën. In 2026 krijgt kunstmatige intelligentie een centralere rol: niet abstract, maar als concreet instrument voor ontwerp, productie, retail en projectinrichting.
lees verder
Retail 2026: beweging in spagaat
De retailsector staat onder permanente spanning. Structureel gevangen tussen langetermijnambities en beperkte middelen. Die spagaat bepaalt niet alleen de strategie, maar ook de dagelijkse praktijk op de winkelvloer.
lees verder
Brede groei detailhandel in november
De Nederlandse detailhandel heeft in november 3,9% meer omgezet dan in november 2024. Het verkoopvolume was 2,6% hoger.
lees verder
Ter Hürne exclusief bij Headlam
Headlam breidt de samenwerking met Ter Hürne vloeren uit en wordt de exclusieve distributeur in Nederland van dit vloerenmerk.
lees verder
Showup: kleur, materiaal en makers
Begin februari staat Showup opnieuw op de agenda. Veel interieur- en retailprofessionals kijken hier vooruit naar het nieuwe seizoen om collecties te beoordelen. Tijdens de komende editie spelen kleur, ambacht en materiaalgebruik opnieuw belangrijke rol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden