Steinhoff verkoopt laatste delen

Maandag 25 november 2019

Steinhoff International verkoopt weer delen van de groep om zijn hoge schulden af ​​te betalen. Blue Group wordt overgenomen door Alteri Investors.
Steinhoff verkoopt laatste delen

De overname van Blue Group - holdingmaatschappij van onder meer Harveys en Bensons for Beds - door de Britse retail-investeerder Alteri werd vorige week gepubliceerd in onder meer Retail Gazette. Hiermee wordt Steinhoff gescheiden van activiteiten die sinds 2005 deel uitmaken van de Nederlands-Zuid-Afrikaanse retailgroep.

De Blue Group omvat de fabrikanten Relyon, Steinhoff UK Beds en Formation Furniture alsook de twee meubelretailers. Pepco, het moederbedrijf van Poundland, is gescheiden van de Blue Group en blijft eigendom van Steinhoff

Volgens Louis du Preez, CEO van Steinhoff International Holding, is de verkoop van de Blue Group de laatste in een reeks geplande desinvesteringen door Steinhoff. Overigens droeg de Blue Group met nog geen 5% slechts een deel bij aan de inkomsten van Steinhoff.

Daarnaast heeft Steinhoff's Australische dochter Greenlit Brands hun General Merchandise Division verkocht.




Links

www.alteri-investors.com
www.bensonsforbeds.co.uk
www.formationfurniture.co.uk
www.greenlitbrands.com.au
www.harveysfurniture.co.uk
www.poundland.co.uk
www.relyon.co.uk
www.steinhoffinternational.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, bedtextiel, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, trends, woontrends, interieurtrends, overname, koop, verkoop, acquisitie, schulden, reorganisatie, #steinhoff, #alteriinvestors, #bensonsforbeds, #formationfurniture, #greenlitbrands, #harveysfurniture, #poundland, #relyon, #steinhoffinternational

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Remy Meijers voor Qliv
Interieurontwerper Remy Meijers ontwikkelde in samenwerking met het Nederlandse meubelmerk Qliv een nieuwe eettafel. De tafel, met de naam Fasset, vormt de eerste samenwerking tussen Meijers en het label.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden