Spotlight komt eraan

Maandag 02 maart 2020

Op 8 en 9 maart vindt Spotlight weer plaats. Een uitgebreid aanbod aan decoratie-artikelen wordt hier getoond. Op zondag 8 is de Home & Living afdeling in DWI in Nieuwegein ook extra geopend.
Spotlight komt eraan
Spotlight komt eraan Spotlight komt eraan

In een winkel gericht op (woon)accessoires, of in een woonwinkel, voegen de merken op DWI (De Woonindustrie) en de decoratiebeurs Spotlight in de naastgelegen Beursfabriek in Nieuwegein iets toe. Op zondag 8 en 9 maart van 10-17 uur openen beiden hun deuren voor vakbezoekers.

 

 

Tudo Taste (foto 1) is bijvoorbeeld gespecialiseerd in Portugees aardwerk met de bijbehorende kleurrijke dessins. Kingspoint Toys & Gifts (foto 2) verkoopt fijne impulsaankopen, nieuw is een telefoonkoord dat je handig omknoopt. Met de collectie Bioloco levert het bedrijf dubbelwandige rvs thermos flessen en office cups.

 

Groothandel in woon- en tuindecoraties Art Bizniz (foto 3) heeft producten voor binnen en buiten, zoals windgongen en Geluksvogels voor buiten en Himalaya zoutlampen. Gratis entreetickets voor Spotlight zijn te krijgen via www.spotlight-event.nl.



Links

www.spotlight-event.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.tudotaste.nl
www.kingspoint.nl
www.artbizniz.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event,decoratie, accessoires, papier, schrijfmateriaal, stationery, verlichting, licht, interieurbekleding, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #spotlight, #spotlightevent, #tudotaste, #kingspoint, #Bioloco, #artbizniz

Gerelateerd nieuws
Spiegeltje, spiegeltje.. van chocola
Deknudt Mirrors viert het jubileumjaar deze zomer met een zoete verwijzing naar Belgisch vakmanschap. Het bedrijf verrast klanten met gepersonaliseerde pralines in de vorm van hun eigen spiegels.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder
 
Biodesign ontmoet sculptuur
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden