Spotlight komt eraan

Maandag 02 maart 2020

Op 8 en 9 maart vindt Spotlight weer plaats. Een uitgebreid aanbod aan decoratie-artikelen wordt hier getoond. Op zondag 8 is de Home & Living afdeling in DWI in Nieuwegein ook extra geopend.
Spotlight komt eraan
Spotlight komt eraan Spotlight komt eraan

In een winkel gericht op (woon)accessoires, of in een woonwinkel, voegen de merken op DWI (De Woonindustrie) en de decoratiebeurs Spotlight in de naastgelegen Beursfabriek in Nieuwegein iets toe. Op zondag 8 en 9 maart van 10-17 uur openen beiden hun deuren voor vakbezoekers.

 

 

Tudo Taste (foto 1) is bijvoorbeeld gespecialiseerd in Portugees aardwerk met de bijbehorende kleurrijke dessins. Kingspoint Toys & Gifts (foto 2) verkoopt fijne impulsaankopen, nieuw is een telefoonkoord dat je handig omknoopt. Met de collectie Bioloco levert het bedrijf dubbelwandige rvs thermos flessen en office cups.

 

Groothandel in woon- en tuindecoraties Art Bizniz (foto 3) heeft producten voor binnen en buiten, zoals windgongen en Geluksvogels voor buiten en Himalaya zoutlampen. Gratis entreetickets voor Spotlight zijn te krijgen via www.spotlight-event.nl.



Links

www.spotlight-event.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.tudotaste.nl
www.kingspoint.nl
www.artbizniz.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event,decoratie, accessoires, papier, schrijfmateriaal, stationery, verlichting, licht, interieurbekleding, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #spotlight, #spotlightevent, #tudotaste, #kingspoint, #Bioloco, #artbizniz

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Van verleden naar toekomst
Gedreven door de nieuwe golf van design en creativiteit in 2025, vindt de Maison&Objet Paris 2026 plaats onder het motto van uitmuntendheid en vakmanschap.
lees verder
Certificering A House of Happiness
A House of Happiness, de gordijnenfabrikant uit Leeuwarden, is officieel gecertificeerd als B corp.
lees verder
 
Kleur van het jaar 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden