Sparky door Studio Schrofer

Donderdag 27 maart 2025

Tijdens de Salone del Mobile presenteert Satelliet Originals de nieuwste toevoeging aan hun collectie: Sparky. Deze duurzame familie van eetkamer- en barkrukken, ontworpen door Studio Schrofer is bedoeld contracttoepassing.
Sparky door Studio Schrofer
Sparky door Studio Schrofer Sparky door Studio Schrofer

Sparky onderscheidt zich volgens Satelliet Originals door een milieubewuste productiemethode en innovatieve materiaalkeuze. De organisch gevormde zitting is vervaardigd uit gerecycled PET, afkomstig van plastic flessen. Dankzij thermische vormgeving zonder lijm of chemische toevoegingen wordt een duurzame en milieuvriendelijke productie gegarandeerd.

 

Een van de andere onderscheidende aspecten van Sparky is het gebruik van Virtual Reality (VR) in het ontwerpproces. Studio Schrofer past geavanceerde VR-technologie toe om elk detail tot in de perfectie te verfijnen voordat een fysiek prototype wordt gemaakt. Dit zorgt voor precisie, efficiëntie en een snelle overgang van concept naar productie.

 

Frans Schrofer (zie foto) staat bekend om zijn intuïtieve en hands-on aanpak. Al meer dan veertig jaar ontwerpt hij meubels waarin ergonomie en esthetiek naadloos samenkomen. Sparky is daar een uitstekend voorbeeld van. De organische vorm van de zitting ondersteunt het lichaam, terwijl het stalen frame als een exoskelet van vloeiende lijnen zowel stevigheid als comfort biedt. De stoel is beschikbaar in melange grijs, blauw en groen en volgens Satelliet Originals geschikt voor moderne restaurants, kantoren en hospitalityruimtes.



Links

www.studioschrofer.com
www.satellietoriginals.net

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, kantoor, project, hospitality, meubel, fauteuil, zitmeubel, stoel, tentoonstelling, #lensvelt, #studioschrofer, #satellietoriginals

Gerelateerd nieuws
 
Designtrends volgens Jysk
lees verder
Jodeco opnieuw opgestart
Jodeco Glass maakt een doorstart onder de nieuwe eigenaren Duif International en B Living. Daarmee is de continuïteit van het merk verzekerd en blijft het bestaande assortiment glasproducten beschikbaar voor klanten.
lees verder
 
Interieurclubawards 2025
lees verder
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
Nieuwe functie Philipp Ferger
De vice-president van onder andere de Ambiente beurs gaat per 1 januari een nieuwe uitdaging aan als mede-verantwoordelijke voor onder meer Eurobike.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden