Kvikliving-collectie uitgebreid

Woensdag 26 maart 2025

De Deense keukenfabrikant Kvik introduceert nieuwe meubels en accessoires binnen de Kvikliving-collectie. De uitbreiding omvat een eettafel, wandplanken en diverse accessoires.
Kvikliving-collectie uitgebreid
Kvikliving-collectie uitgebreid Kvikliving-collectie uitgebreid

De nieuwe Kvik meubelen zijn een aanvulling op de collectie die het bedrijf in de zomer van 2024 op de markt bracht en ontworpen in samenwerking met de Deense designstudio’s Hans Thyge & Co, Bly Studio en Says Who. De nieuwe items behouden de kenmerkende minimalistische uitstraling waar Kvik om bekendstaat en zijn vervaardigd uit duurzame, hoogwaardige materialen zoals FSC-gecertificeerd eikenhout.

 

Met de uitbreiding van Kvikliving zet Kvik een nieuwe stap in de transformatie naar een breder lifestylemerk. Naast keukens en badkamermeubels biedt het merk nu ook een breder assortiment meubels, waaronder eetkamerstoelen, loungestoelen en barkrukken. De eettafels en stoelen zijn beschikbaar in dezelfde kleurstellingen als de keukens, waardoor een uniforme uitstraling ontstaat.

 

Een opvallend nieuw product is de uitschuifbare eettafel. Dankzij een innovatief mechanisme kan deze tot 100 cm worden verlengd zonder dat de poten in de weg zitten. De extra bladen zijn los verkrijgbaar en kunnen discreet worden opgeborgen in een speciaal vak onder de tafel.



Links

www.kvik.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, design, meubel, meubelen, stoel, eetkamerstoel, loungestoel, #kvik, #kvikliving

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden