Sparkle Three en Spot Three van Pode

Maandag 10 juni 2024

Het is volgens Pode eigenlijk heel logisch: na één en twee komt drie. Zo is dat ook bij de draaifauteuils Sparkle (2014, met los zitkussen) en Spot (2019, geďntegreerd zitkussen). Van beide modellen heeft het bedrijf een derde versie geďntroduceerd.
Sparkle Three en Spot Three van Pode
Sparkle Three en Spot Three van Pode Sparkle Three en Spot Three van Pode

De ontwerpen van Thijs Smeets werden in eerste instantie gepresenteerd met een lage rug (One). Niet veel later kwamen er uitvoeringen met een hoge rug (Two). Nu brengt Pode de versie Three, met hoge rug en oortjes.

 

De vorm is anders, de rest blijft vertrouwd. Want net als hun voorgangers bieden ook Spot Three (foto 2) en Sparkle Three (foto 3) veel keuzes in materialen en kleuren, meerdere zithoogtes en, zo schrijft Pode, natuurlijk een geweldig comfort. Pode is een merk van de Leolux Furniture Group.



Links

www.leolux.com
www.pode.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, meubel, bank, salontafel, design, vloer, tapijt, karpet, polyamide, wol, #clairevos, #leolux, #lfg, #leoluxfurnituregroup, #Pode

Gerelateerd nieuws
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder
Nieuwe topman Bolia
Ceo Lars Lyse Hansen van het meubelmerk Bolia vertrekt op 31 augustus 2027 na meer dan 21 jaar aan het roer. Huidig operationeel directeur Thomas Bendiks Lauridsen volgt hem op.
lees verder
Rupert & Rupert introduceert Soof
Rupert & Rupert breidt de collectie uit met Soof, een nieuwe eetkamerstoel en bijpassende eetbank. Afgeronde vormen, een volledig gestoffeerde afwerking en verschillende combinatiemogelijkheden staan centraal in het ontwerp.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden