Sparkle Three en Spot Three van Pode

Maandag 10 juni 2024

Het is volgens Pode eigenlijk heel logisch: na één en twee komt drie. Zo is dat ook bij de draaifauteuils Sparkle (2014, met los zitkussen) en Spot (2019, geďntegreerd zitkussen). Van beide modellen heeft het bedrijf een derde versie geďntroduceerd.
Sparkle Three en Spot Three van Pode
Sparkle Three en Spot Three van Pode Sparkle Three en Spot Three van Pode

De ontwerpen van Thijs Smeets werden in eerste instantie gepresenteerd met een lage rug (One). Niet veel later kwamen er uitvoeringen met een hoge rug (Two). Nu brengt Pode de versie Three, met hoge rug en oortjes.

 

De vorm is anders, de rest blijft vertrouwd. Want net als hun voorgangers bieden ook Spot Three (foto 2) en Sparkle Three (foto 3) veel keuzes in materialen en kleuren, meerdere zithoogtes en, zo schrijft Pode, natuurlijk een geweldig comfort. Pode is een merk van de Leolux Furniture Group.



Links

www.leolux.com
www.pode.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, meubel, bank, salontafel, design, vloer, tapijt, karpet, polyamide, wol, #clairevos, #leolux, #lfg, #leoluxfurnituregroup, #Pode

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Remy Meijers voor Qliv
Interieurontwerper Remy Meijers ontwikkelde in samenwerking met het Nederlandse meubelmerk Qliv een nieuwe eettafel. De tafel, met de naam Fasset, vormt de eerste samenwerking tussen Meijers en het label.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden