Spaanse interieurbeurs met ambitie

Maandag 05 december 2022

Feria Hábitat, de Spaanse interieurbeurs die gehouden wordt in Valencia, wil het aantal internationale topexposanten verder uitbreiden in 2023.
Spaanse interieurbeurs met ambitie

Feria Hábitat groeit sinds 2017 jaarlijks met ongeveer 30% en beleefde in 2022 een topeditie. Van 20-23 september vond de beurs parallel plaats met evenementen om Valencia als designhoofdstad van de wereld neer te zetten. 48.000 Bezoekers zagen toen de noviteiten van meer dan 600 exposanten.

 

De volgende Feria Hábitat wordt gehouden in Valencia van 19 tot 22 september 2023. De directeur van Hábitat benadrukte dat deze editie ‘volledig internationaal’ zal zijn. Enerzijds om een platform te zijn voor exposanten om zaken te doen en te exporteren via het netwerk van internationale contacten die ze op de beurs leren kennen, maar de vakbeurs wil ook aantrekkelijk zijn voor internationale topfabrikanten.

 

De volgende Feria Hábitat vindt opnieuw tegelijk plaats met de Home Textiles Premium by Textilhogar, dat zich richt op woontextiel, gestoffeerde meubelen en textiel voor de contractsector. Hábitat toont meubels, gestoffeerde meubelen, decoratieartikelen, slapen, verlichting en tuinmeubelen, dus beide beurzen sluiten op elkaar aan. Dit moet het voor het internationale vakpubliek aantrekkelijk maken om naar Valencia af te reizen.



Links

www.feriahabitatvalencia.com

Tags

beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, bekleding, stoffering, woonkamer, textiel, behang, accessoire, #feriahabitat,

Gerelateerd nieuws
 
Runa groeit mee met het licht
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder
Acquisitie door Deli Home
Deli Home versterkt haar positie in Spanje met de voorgenomen overname van Amargós, een fabrikant van deurkozijnen.
lees verder
 
Easyfairs neemt Xpo over
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden