Sieb en Bazz bij Flamant

Donderdag 05 maart 2020

Op zoek naar statements voor het interieur? Flamant uit Geraardsbergen brengt indrukwekkende decoratieve accessoires.
Sieb en Bazz bij Flamant
Sieb en Bazz bij Flamant Sieb en Bazz bij Flamant

Een XXL-binnenbak (130x54x19 cm - 19,5 kg) en een indrukwekkende bloempot (56x49x66 cm - 20,4 kg) die meteen je aandacht trekken: Sieb respectievelijk Bazz zijn handgemaakte stukken die in elk interieur een statement afgeven. Beide items komt voort uit een eeuwenoude traditie en deskundig vakmanschap uit India. En elk model heeft een net andere afwerking, kleur en indeling. Uniek dus, net als de makers.

Sieb (foto 1 en 2, € 495) en Bazz (foto 3, € 595) uit de Nagaland-collectie van Flamant kenmerken zich door een ruwe schoonheid. Maar ook zijn ze gewoon heel praktisch: Sieb is perfect voor het opslaan van hout, dekens of kranten en Bazz kan worden gebruikt als plantenhouder of voor opslag.



Links

www.flamant.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, decoratie, groothandel, retail, winkel, outlet, keten, formule, grossier, vaas, bloempot, bak, binnenbak, houtopslag, tijdschriftenbak, #flamant

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden