Samenwerking Willard en Bosgoed

Maandag 14 juli 2014

Bosgoed Groothandel in woning- en projectinrichting uit Deventer en Groothandel in woninginrichting Gebrs. Willard te Naarden kondigen vandaag een commerciële samenwerking aan.
Samenwerking Willard en Bosgoed

De samenwerking houdt concreet in dat Bosgoed de tapijtmerken Sfeervol Wonen Tapijt en SmartStrand actief gaat voeren in Nederland. Sfeervol Wonen vinyl komt als aanvulling op het aanbod van Bosgoed.
Gebrs. Willard zal de 'Parador'-collectie meenemen in Nederland bij haar relaties. Deze bestaat uit diverse laminaat-, vinyl- en parketvloeren.

Volgens de beide directeuren Jan Jaap Willard en Harry Elshof biedt uitwisseling van de collecties zeer goede mogelijkheden om het komen tot een ‘vloeren totaaloplossing’ voor hun relaties. Willard door de uitbreiding met laminaat en parket, Bosgoed met tapijt.
De bedrijven zullen ieder hun eigen collecties (Bosgoed Parador en Willard Smartstrand en Sfeervol Wonen) in voorraad houden en naar de klanten distribueren. De bedrijven blijven verder volledig autonoom opereren. Vanwege de locatie van de nationaal opererende bedrijven, kan Willard profiteren van Bosgoed's positie in Noord-Oost Nederland (naast Deventer heeft het bedrijf ook vestigingen in Assen en Heerenveen) en vice versa in de randstad.

De uiteindelijke doelstelling van beide groothandels is elkaar op meerdere gebieden te versterken, anders dan alleen op het gebied van collecties waarbij men in de toekomst denkt aan marketing, logistiek en service.



Links

www.willard.nl
www.bosgoed.nl
www.parador.nl

Tags

Willard, Bosgoed, Parador, Sfeervol Wonen, SmartStrand, tapijt, vinyl, pvc, laminaat, parket, Deventer, Naarden

Gerelateerd nieuws
Supersterke PVC-vrije klikvloer
Coretec introduceert een pvc-vrije klikvloer, die nu te zien is op in de showroom op de Flanders Flooring Days.
lees verder
Distributie uitbreiding
Bjelin blijft zijn aanwezigheid in West-Europa versterken door een nieuw retailpartnerschap aan te gaan met Comafin, een franchiseorganisatie in de woninginrichtingsbranche in Nederland en België.
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Herlancering collectie
Moduleo introduceert vernieuwde Roots-collectie pvc vloeren: natuurlijke uitstraling en innovatieve prestaties in perfecte balans.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden